Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio zauważyłam , że chyba mam małą potrzebę podejmowania aktywności seksualnej i nawet nie przeszkadza mi to.
Czytalam, że dłuższa przerwa w seksie sprawia, że ochota na seks wygasa. W dodatku uśpione libido trudno jest obudzić.
No po prostu nie czuje takiej potrzeby, ale zastanawiam sie nad jednym. Jak znajdę sobie partnera, a on ciągle będzie chciał zbliżenia, kiedy Ja nie bede miała ochoty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chodzi mi o celowe unikanie, tylko po to żeby go nie uprawiać. No, ale nie też wtedy kiedy tylko on być chciał, bo wiadomo, że mogę nie mieć ochoty w tym samym czasie co on. kobieta nie ma takich ciągłych potrzeb, jak mężczyzna( mężczyźni chcą czesciej) . Nie tylko seks jest najważniejszy w życiu, liczą się również inne przyjemne rzeczy.
Proszę mnie nie szkalować, po prostu poczułam taka potrzebę, aby o tym napisać. I chyba mi lepiej.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
#przemyslenia


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 4
zastanawiam sie nad jednym. Jak znajdę sobie partnera, a on ciągle będzie chciał zbliżenia, kiedy Ja nie bede miała ochoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: To ja zadam ci pytanie co ty za partnera sobie wybrałaś. Po pierwsze, to na początku zawsze jest tak, że człowiek najchętniej to by z łóżka nie wychodził z tą nową osobą, bo działa cały ten pierwszy emocjonalno-seksualny haj. Potem z czasem