Wpis z mikrobloga

Szukam obrączek, nie mam jakiegoś konkretnego przedziału cenowego, ale też nie chcemy szaleć. Na pewno odpadają wszelkiego rodzaju sieciówki. Kojarzycie u kogo warto się zakręcić? Raczej klasyczne wzory, ewentualnie młotkowane, bez żadnych falistych żłobień czy innych zdobień.
Wstępnie białe złoto palladowe, bo tytanu się obawiam ze względu na kolor i ewentualną zmianę rozmiaru.

Jak takie obrączki powinny wypadać cenowo tak mniej więcej?
Czy może jakiś inny kruszec jest godny uwagi?

#bielskobiala #cieszyn #katowice #slask #slub #wesele
  • 72
@patologia_ze_wsi: ok, ale to tak na poważnie mówisz, czy heheszki?
Jak na razie mamy około 7g złota 585, ale prawdopodobnie dojdzie jeszcze odrobinka, niestety za uja nie wiem ile ważą obrączki jakie by nas interesowały ¯\_(ツ)_/¯ gdzieś tam coś mi mignęło, że ok 10g, ale imo coś mało.
@matra na poważnie :) możecie kupić inny kruszec znaleźć w necie najbardziej nie powtarzalny wzór i go powtórzyć albo wymyślę coś swojego :) u mnie no dziadkowie dali swoje na przetopienie i taki akcent historyczny:)
@matra: w Krakowie jest szkoła złotnictwa xerion. Tam robiłem i jest super. Nawet jest opcja że pod okiem instruktora sami je sobie zrobicie. Mają fanpage na fb
@patologia_ze_wsi: no i luz, ja o tym nie napisałam, bo w sumie cały czas o tym zapominam, tylko mnie najbardziej interesuje gdzie warto zarówno cena jak i jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michgur: nie jestem pewna, ale słyszałam o nim sporo negatywów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

te 8g to chyba na 1 damską.


@neownc: co :O Obrączka mojego dziadka waży 5g.
@matra: My też z żonką odrzuciliśmy sieciówki i trafiliśmy tu: http://www.inneobraczki.pl. Wtedy mieli salon tylko w Krakowie a teraz widzę że już kilka innych miast więc w sumie nie wiem czy to nie ewoluowało właśnie w sieciówkę ale... mogę z czystym sumieniem polecić - jesteśmy bardzo zadowoleni :)
@Fracha: wiem, kojarzę, też ich mam na oku, znam firmę od wielu lat i zawsze uważałam, że to stamtąd będą obrączki, choć nie ukrywam, że jeśli będzie się dało taniej, to byłoby mi lżej ( )
Niemniej jak się orientowałam, to za to co mnie interesuje te 3-4 tys trzeba dać.