Wpis z mikrobloga

@nazwa_pl: Hosting nazwa.pl najszybszy w Polsce!
Firma nazwa.pl wymieniła serwery, na których świadczy usługi hostingowe. Nowy sprzęt wyposażony został w najszybsze na rynku procesory serwerowe Intel Xeon E-2288G.
To nie wszystko! Spółka zainstalowała na serwerach baz danych ultraszybkie dyski Intel Optane, wykonane w nowej technologii 3D XPoint.
Efekt? Hosting w nazwa.pl bije rekordy szybkości, osiągając czas generowania strony WordPress nieosiągalny dla innych firm hostingowych! Badania wykazały, że strony na nowych serwerach nazwa.pl ładują się nawet 10 razy krócej niż u konkurencji!
Sprawdź sam, jak szybki jest hosting w nazwa.pl!
Więcej na naszym blogu - https://www.nazwa.pl/blog/2020/02/23/hosting-nazwa-pl-najszybszy-w-polsce/
#nazwapl #hosting #serwery #intel #optane #xeon #wordpress
  • 41
@janekplaskacz: w ustawieniach poczty ustaw nie swoja domene pocztowa, tylko nazwe serwera jako imap i smtp, np: zamiast dupa.pl => dupa.nazwa.pl
mialem ostatnio to samo. nazwa uzywa ssl tylko na www, a do poczty swojego glownego wildcarda
@donar:
Tak mam od zawsze, bo korzystam z certyfikatu *.nazwa.pl
Ale tu jest inny problem: zwracany jest certyfikat z datą do 23 lutego 2020. Najpierw zgłaszali mi to pracownicy, wysłałem maila do supportu (i kilka innych), które przeszły a już teraz nawet u mnie jest ten problem.
@majk3l: W przypadku profesjonalnych procesorów serwerowych, a takie są używane przy świadczeniu usług hostingowych, obecnie najszybszą technologią dysponuje Intel Xeon E-2288G.
@Avil: Hosting w nazwa.pl to rozwiązania typu cloud. Cloud Hosting nazwa.pl działa w oparciu o serwery wyposażone w procesory Intel Xeon E-2288G taktowane zegarem 5 GHz. Dane przechowywane są w macierzach dyskowych zbudowanych w oparciu o dyski Intel Optane. Jeżeli masz ochotę przetestować rozwiązanie - nic nie stoi na przeszkodzie aby to zrobić. Wypowiedzi, które nie mają podstaw merytorycznych świadczą o samym autorze tych wypowiedzi. Jeżeli chcesz porozmawiać na temat działania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nazwapl_tk: Może i najszybszy w Polsce, jeśli liczymy vultr, Hetznera, OVH i tam jakiekolwiek inne poza granicami Polski ¯\_(ツ)_/¯
Testowałam Wasze usługi. Serwer dedykowany nadal od zakupu wstaje przez 12h? XDDDD
Dziękuję za zaproszenie, ale raczej nie skorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Avil: Na wstępie oczywiste wyjaśnienie - hosting to nie serwer dedykowany. Poza tym - nie oferujemy już serwerów dedykowanych, a kiedy były oferowane była to usługa na tyle niszowa (nie jesteśmy centrum danych tylko usługodawca) że trzymanie na stand-by kilkunastu serwerów dedykowanych mijało się z celem ich dostarczenia w ciągu 1 minuty.

Wracając do testów - bo w temacie testów i wydajności serwera się wypowiadasz. Testy nie dotyczą tylko wskazanych przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nazwapl_tk: Nie oferujecie już serwerów dedykowanych? XDDDD
O jeju, spoko XDD
"mijało się z celem ich dostarczenia w ciągu 1 minuty" dlatego były dostarczane w ciągu kilku godzin, zapamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ależ ja nie sugeruję że jesteście jacyś gorsi, po prostu taka forma marketingu jest trochę nieetyczna skoro ten najszybszy serwer ma też najwięcej awarii w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)