Wpis z mikrobloga

Co lubicie bardziej Octagona SF8008 czy Zgemma H9 Twin ? szukam drugiego dekodera do multiroomu, posiadam juz tego Octagona, ale nie wiem czy nie kupić drugiego innego, sam Octagon jest ok, tylko ten pilot troche słaby, co sądzicie o Zgemma ? jak dla mnie jedyny mały minus to brak wyjścia audio cyfrowego, i nie wiem jak z kwestią obsługi HLG/HDR ? różnie o tym piszą..
#enigma2 #telewizjasatelitarna #telewizja #sat
  • 5
Mam zgema h9s chyba ten sam procesor co Twin, oraz vu+zero4k. Vu jest dwa razy szybszy używając kodi (fanfilm), tak samo odpalanie nagranych filmów. Dodatkowo vu ma przedłużacz pilota :) mała czujka wystaje pod tv a wszystkie kable ze skrzynka upchane zanim.
@M_J_: tak, to raczej ten sam procesor, a jak wyglada obraz 4K z netflixa czy tez c+4k porownujac oba dekodery ? pokazuje Ci sie na TV HLG albo HDR jak przelaczac np na c+4k na zgemmie ?
Obraz jest raczej bez różnicy, netflixa używam poprostu z aplikacji telewizora, mam tylko jeden telewizor 4k k nie przyszło mi do głowy żeby porównywać pod tym względem dekodery bo sygnał nadawany będzie ten sam, C+4k jest nadawany w HDR tak poza tym ??