Wpis z mikrobloga

Kurła, dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu paraliż senny. JA PIERD0LE, co za #!$%@? akcja. W środku nocy półprzytomny widzę, że jakaś postać stoi nade mną i wygląda jakby się darła ale nic nie słyszałem. Pomyślałem, że to mój współlokator odpierd@la jakąś manianę ale nie, widziałem jak śpi normalnie. A ta postać nad mną #!$%@? dalej jakieś #!$%@?@ wygibasy. Szybko wpadłem na to że to paraliż, bo zawsze się tego bałem i zazwyczaj śpię na brzuchu żeby w razie czego po prostu tego nie widzieć. Więc postanowiłem się obrócić do ściany albo zasłonić głowę kołdrą ale ni ch00j nie mogłem nawet ruszyć palcem. Przez jakąś chwilę kątem oka patrzyłem na tą postać (co wyglądała jak na obrazku poniżej) i jednocześnie próbowałem się obrócić i w końcu się udało. Obróciłem się do ściany i zasnąłem na resztę nocy.
#przegryw #paralizsenny #sny ##!$%@?
DoktorNauk - Kurła, dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu paraliż senny. JA PIERD0LE, c...

źródło: comment_1582624430tgiYTFcaCETk4eiba3F4hU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DoktorNauk: o tak, pamiętam swoje pierwsze paraliże senne i jak się ich #!$%@? bałem xD teraz już na luzie se oglądam jakieś dziwolągi lub słucham co tam ktoś ma mi do powiedzenia, ale uczucie lekkiego niepokoju zawsze mam na początku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorNauk: różnie, czasami to po prostu jakieś rzeczy, które akurat usłyszałem tego dnia, ale mocno zniekształcone, a raz miałem fazę, że nie mogłem się ruszyć, słyszałem tylko że ktoś pisze na klawiaturze w moim pokoju i nagle zaczął lecieć Bob Marley, wtedy już była totalna inba w mojej głowie o co chodzi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorNauk: nie wiem co robią, ale już dawno nie przychodziły, jak kiedyś, ale sądzę, że jak przeczytałem ten wpis i w nim brałem udział to pewnie dzisiaj mi się odpali xDD
  • Odpowiedz