Wpis z mikrobloga

#wot #nvidia #gforcenow

Od kilku dni gram sobie w wota przy użyciu GeForce Now (padła mi karta graficzna i siedzę na zintegrowanej) i muszę przyznać, że działa to rewelacyjnie.

Poniżej kilka moich spostrzeżeń.

- Najwyższa dostępna jakość streamu to 1080p/60 przy paśmie 50Mb/s. Przy takich ustawieniach obraz staje się już czasem trudny do odróżnienia od "rzeczywistego" grania. Zaobserwowałem tylko, że teksty pisane czerwonym kolorem potrafią być trochę rozmyte - np. znacznik nad czołgami przeciwników.

- Na maksymalnych ustawieniach graficznych gra chodzi spokojnie powyżej 100 fpsów.

- Co do samego opóźniania transmisji to aplikacja pokazuje, że ping do najbliższego serwera nvidia mam w granicach 22ms, więc nie jest źle. Do granie w CS-a nie będę nikogo przekonywał, ale do grania w czołgi jest to moim zdaniem akceptowalna wartość. Co warte odnotowania to to, że w samej grze mam niższe pingi do serwerów WG niż jakbym miał grać z domu, więc trochę to kompensuje ogólny lag spowodowany strumieniowaniem rozgrywki.

- Jak mamy jakieś inne gry na swoim koncie steam i są one wspierane przez GeForce Now to nie trzeba ich drugi raz kupować.
Pobierz fliperro - #wot #nvidia #gforcenow

Od kilku dni gram sobie w wota przy użyciu GeFo...
źródło: comment_1582629450ktwyFBt3vTlNj5S1L5bsDe.jpg
  • 6