Wpis z mikrobloga

Szukam biurka pod komputer i po eliminacji wszystkich pro elo naszpikowanych ledami biurek oraz dopasowaniu rozmiarów zostało mi takie stanowisko: https://www.morele.net/biurko-pro-gamer-gamingowe-d-2000-6118065/
Warto takie "gejmingowe" coś brać? Cena dla mnie jest w porządku, najbardziej mi zależy żeby było proste i stabilne.
#biurko #pcmasterrace #pokazbiurko #pytanie #gameroom
tr0llski - Szukam biurka pod komputer i po eliminacji wszystkich pro elo naszpikowany...

źródło: comment_1582651890F0pc2sjwUwZYNU6xu3rLfw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@tr0llski: polecam pic rel, jest wysuwana część, która robi ci biurko w kształcie litery L. wysuwaną część możesz zamontować z jednej lub drugiej strony, wedle preferencji. można ją wysuwać i wsuwać, więc jak cię denerwuje, to chowasz ją i cześć. imo fajne do nauki, na jednym blacie możesz mieć laptopa, na drugim notatki. taki troszkę pan dyrektor cha cha. za biurkiem jest taka część na chowanie kabli. mam już z 5
powodzenia - @tr0llski: polecam pic rel, jest wysuwana część, która robi ci biurko w ...

źródło: comment_1582652770mYGFgiJg2RrvgIgHYjhxn5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tr0llski: one były z blatem Ikea. To jest najtańsza oferta, ponieważ wysokość regulowana jest za pomocą klucza, a jest jeszcze wersja z takim kołowrotkiem oraz elektryczna

Przyznam, że są bardzo stabilne oraz mocne tzn lita stal, a śruby to długości palca wskazującego były. Plus jest taki, że jak się coś stanie z blatem to można kupić nowy i wiercić w tych samych miejscach co teraz. Gwarancja 10 lat w Ikea dają.
  • Odpowiedz