Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak w tym kraju ma byc dobrze #zalesie
Jestem nauczycielem w prywatnej szkole językowej i dzisiaj moje 2 uczennice (Dorosłe kobiety po 50) powiedziały, że nie będzie ich przez 2 tygodnie bo jadą do Lombardii na wycieczkę XD
Jak to usłyszałem to mnie zwaliło z butów, sugerowałem odezwanie się do biura podróży żeby to załatwiły, #!$%@?, największe skupisko #koronawirus w europie a one że nie XD bo już zapłaciły.
Powiedziałem im, że mogą nie wracać do mnie na zajęcia jak już pojadą, a w biurze powiedziałem, że jak się pojawią to zajęć nie będzie, bo ja ich nie poprowadzę, #!$%@? mam jajca
Jak dorosłe osoby mogą być tak ignoranckie i niemyślące? #!$%@? jak
#epidemia #2019ncov #wlochy
  • 41
@CzaryMarek okres inkubacji wirusa jest różny, zakładając, że jadą na początku przyszłego tygodnia i będą tam 2 tygodnie te liczby mogą się sporo pozmieniać. Tak mi się wydaje, zobaczymy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaskAmOtion: No, też się zastanawiam, dlaczego jako nauczyciel języka obcego zdecydowałeś się na pracę w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli uczysz angielskiego, to już całkiem XD
@MaskAmOtion nie oglądaj już telewizji Stefan, więcej osób co roku choruje i umiera na grypę. Śmiertelność tego koralo wirusa to pewnie 0,5% bo większość chorych myśli że ma przeziębienie i nawet nie idzie do lekarza.