Wpis z mikrobloga

Mircy drodzy, opłaca się kupować Xiaomi Mi8 obecnie? Szukam telefonu przede wszystkim wydajnego i w miarę poręcznego. W ogóle nie interesuje mnie super aparat miliard MP, 20 obiektywów itp., bo zdjęć przez 5 lat obecnym telefonem zrobiłem może z 50 (serio). Fajnie też by było, gdyby miał normalny czytnik linii papilarnych, a nie te ukryte w ekranie. W Mi 8 podoba mi się prawie wszystko, tylko nie wiem jak sprawa notyfikacji, bo czytałem, że jest z nimi problem (znikają po chwili od pojawienia się, przez notcha który sam w sobie mi nie przeszkadza). Może polecacie jakiś inny do około 1500 zł? Myslałem też o Zenfonie 5z, ale nie moge ich nigdzie znaleźć #xiaomi #mi8 #telefony #smartfon
  • 9
@LewPodkarpacia: mi mix2s mi8 mi9se jesli szukasz porecznego telefonu, te dwa pierwsze bywaja w promo w Polsce za okolo 1000zl. Auchan, mistore, komputronik wejdz na pepper.pl i wpisz w wyszukiwarke.

Poza tym wlacznie z mi9se wszystkie te telefony dostaniesz na amazonach, a biorac pod uwage gwarancje, to to jest najlepsza mozliwa opcja zakupu.
Na hagglezon.com masz porownywarke cen europejskich amazonow.