Wpis z mikrobloga

Dlatego każdy rozsądny facet powinien kontrolować kiedy kobieta bierze tabletki


@Thachi: każdy rozsądny facet powinien przede wszystkim sam zadbać o antykoncepcję, a nie zostawiać wszystko na głowie kobiety i wierzyć jej na słowo, bo potem właśnie masz takie kwiatki. Chcesz mieć pewność, to dbasz o prezerwatywy i tyle, dodatkowa forma antykoncepcji w tej formie nie zaszkodzi.
@jmuhha: niestety mało który się tym interesuje. Uwierzy partnerce na słowo, że bierze tabletki, on ma z głowy prezerwatywy, bo zakładanie męczące i później niespodzianka, bo wpadka. Oczywiście nie chodzi o to, że każda kobieta chce wrobić w dzieciaka, nie, nie, nie, ale faktycznie zdarzy się zapomnieć, szczególnie gdy ma się sporo na głowie/ jakieś problemy i tyle wystarczy. Nie jest to odpowiedzialne, ale się zdarza no i fajnie by było,
Spokojnie miras moje wyglądały podobnie xD Już spieszę z tłumaczeniem. Jak jeszcze brałam to zawsze około 22, wyglądało to tak, że jeśli wracałam z pracy wieczorem (około 21) to wszystko spoko, ale jak miałam na ranną zmianę to przeważnie o tabletkach mi się przypomniało już przy zgaszonym świetle, więc brałam je z torebki po ciemku, poomacku, opakowanie wyglądało tak samo, a wszystkie jakie miały być, zostały wzięte xD
@Mirkomil: Te tabsy maja taki sam skład, jak bierze nie po kolei to i tak działają. Gorzej jak jedną pominęła. Zresztą dodają do nich naklejki z nazwami dni tygodnia. Jak to dla niej za trudne, żeby to normalnie ogarnąć to pytanie do przemyśleń po co być z osobą, która sobie z tym nie radzi.