Wpis z mikrobloga

#prawo #geodezja
Dostalem list z biura geodezji i uzytkow rolnych ze wpadna geodeci w zwiazku z wyznaczaniem i projektowaniem granic.
Na swojej dzialce x czasu temu zrobilem dojazd z glownej drogi wglab swojej dzialki. Ci geodeci planuja droge zupelnie z 2 strony mojej dzialki i chca ja polaczyc z moja droga na moim terenie. Wykupic czy cokolwiek. Moge sie nie zgodzic na cos takiego/

rysunek pogladowy xd
Pobierz
źródło: comment_1582818555UAnOj0HVT3Gd4DhT7l8dfY.jpg
  • 13
@ontologiczny_konformista: jak to panowie z biura geodezji i terenów rolnych to pewnie masz scalenie we wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak najbardziej możesz się nie zgodzić, druga sprawa że ludzie ze wsi mogą potem próbować cię przekonać że to była zła decyzja ( ͡º ͜ʖ͡º) Możesz zawsze wyjść z propozycją tego, że jak chcą to niech dołożą Ci działki z drugiej strony
@rosomak94: droge do posesji sam sobie utwardzilem takze #!$%@? ich xd Nie zalezy mi na kwicie po prostu chce miec swiety spokoj, teraz mam za plecami las i pola i w sumie nic, moge sobie lezec na waleta pic whiskey i palic blanty a jak bedzie droga no to juz niebardzo. Proponowali dolozenie dzialki z drugiej strny w sumie nawet wiekszej ale jak mowilem, spokoj przedewszystkim