Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Gnome to nie, bo nie ma w nim obsługi blura. Ja nie wiem czy goście od Gnome i KDE nie mogą ogarnąć sobie kogoś kto wie co jest ładne a co brzydkie i zmienić domyślne interfejsy w obu, żeby nie trzeba było 2 dni modyfikować wszystkiego /:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: Gnome to nie, bo nie ma w nim obsługi blura. Ja nie wiem czy goście od Gnome i KDE nie mogą ogarnąć sobie kogoś kto wie co jest ładne a co brzydkie i zmienić domyślne interfejsy w obu, żeby nie trzeba było 2 dni modyfikować wszystkiego /:

@sm_m: przecież tam siedzi beto który wie lepiej oni dla siebie to robią nie dla innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: Gnome to nie, bo nie ma w nim obsługi blura. Ja nie wiem czy goście od Gnome i KDE nie mogą ogarnąć sobie kogoś kto wie co jest ładne a co brzydkie i zmienić domyślne interfejsy w obu, żeby nie trzeba było 2 dni modyfikować wszystkiego /:

@sm_m:

Gnome to nie, bo nie ma w nim obsługi blura.


@sm_m: i co z tego? Przecież mogli sforkować menedżera okien.
  • Odpowiedz
@MartinPL: Dobre i to (: Jest też to rozszerzenie dające blur na górnej belce i na ekranie aplikacji, ale to bardzo zasobożerne. Lubie blur, chciałbym go więcej i jakiś dobry motyw go wykorzystujący.
  • Odpowiedz