Wpis z mikrobloga

Opinia o słuchawkach TWS-03 od #savio
Słuchawki przychodzą do nas wraz z zestawem wkładek silikonowych jak i parą piankowych ( u mnie brakowało 1 sztuki z zestawu silikonowego)
Jakość wykonania jest według mnie dobra, nie ma się wrażenia obcowania z rakotwórczym plastikiem, który chce tylko eksplodować na sam fakt trzymania go w dłoniach. Sprzęt trzyma się w uchu dobrze i nada się na siłownię czy inne aktywności gdzie trzeba się trochę poruszać. Bateria działa dość długo (ok 4,5h na jednym ładowaniu ) jednak brak jest etui gdzie można by było na szybko podładować sprzęt.
Same słuchawki grają przyzwoicie jak za tą cenę, oczywiście nie ma co się spodziewać cudów za taką cenę ale jak dla mnie było spoko. Natomiast chciałem zaznaczyć, że w moim przypadku lewa słuchawka piszczała dosyć głośno podczas parowania i chwilę po nim jak i często traciła synchronizację z prawą co skutkowało zupełnie rozjechanym dźwiękiem. Powyższa wada spowodowała, że po paru dniach męczarni oddałem słuchawki bo nie dało się z nich normalnie korzystać bez wprowadzenia się w stan nerwicy. Podsumowując: Słuchawki gdyby nie ta wada byłby bardzo spoko za taką cenę, niestety mnie taka usterka od pierwszego włączenia bardzo zniechęciła do zamawiania jeszcze raz tego modelu słuchawek.
  • 2
Powyższa wada spowodowała, że po paru dniach męczarni oddałem słuchawki bo nie dało się z nich normalnie korzystać bez wprowadzenia się w stan nerwicy.


@Mravatarnk: to powinno być na początku tej "recenzji". Sprzęt od Savio taki jest. 3x reklamowana klawiatura i reklamowałbym dalej gdybym nie stwierdził, że to nie ma sensu. Kolejny chiński sprzęt przebrandowany na polski.