Wpis z mikrobloga

  • 102
W poniedziałek do naszego biura w firmie transportowej przyszedł nowy pracownik. Młody w okularach, nawet schludnie ubrany, ale taki gówniarz no. Przez kolejne dni okazał się mrukiem, niewiele wie na temat #spedycja, ale całkiem nieźle ogarnia zlecenia i robotę na kompie. Niestety gość fizycznie i manualnie jest kompletnym imbecylem, o czym dobitnie przekonałyśmy się z koleżankami wczoraj przy okazji przeprowadzki do nowego biura. Gość ruszał się jak mucha w smole, głupiego kartonu nie potrafił złożyć bez taśmy, komputer naszego spedytora tak #!$%@? zabezpieczył, że koleżanka w ciąży się zagotowała mocno... Dajcie spokój. Jak ostatnia ciota nawet sie nie odezwał na zjeby, zero kreatywności ten chłopak ma. Ciekawe jak w ogóle w poniedziałek trafi do roboty jak sie nawet nie zapytał gdzie jest nowe biuro xDDDDD Ofiara losu. Nie wytrzyma w naszej firmie do kwietnia, daje sobie rękę uciąć ( ͠° °)
#takasytuacja #zalesie #pracbaza #bekaztransa #korposwiat #korpo #biuro #ksiegowosc #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow
  • 210
  • Odpowiedz
  • 17
@rudzia117 Nie ogarniam o ci chodzi że zagotowała się koleżanka w ciąży. Że niby jest on niedobry bo koleżanka się zdenerwowała? Jak śmiał! I z tego co rozumiem to kolesiowi coś nie wychodzi a wy na niego się przeciw i go #!$%@?? Kurde, ci za toksyczne miejsce. A piszesz o nim jakby to była pracacw NAVY SEALS. Nie dziwię że ta praca jest stresująca jeśli ja same taką czynicie. #!$%@? jeszcze go
  • Odpowiedz
@rudzia117 fajna ta firma, taka nie za przyjazna dla nowych pracowników xDD

A potem będzie triumf Grażyn, że MŁODY NIE WYCZYMAŁ W FIRMIE BO TAK TU CIĘŻKO HEHE CO NIE BOŻENKO, TO TRZEBA MIEĆ TWARDĄ DUPE JAK MY i zastanawianie się kierownictwa czemu jest duża rotacja xD
  • Odpowiedz
@rudzia117 @rudzia117 co jest #!$%@?, jak twój post to nie zarzutka to mocno ci współczuję, musisz być bardzo bardzo niedowartościowana w życiu prywatnym i w pracy, skoro w sobotę rano przezywasz nowego pracownika i już planujesz jego przyszłość w waszym #!$%@? dołku, tyrasz za marne trzy koła które ledwo starcza ci na jedzenie a wywyzszasz się nad nim jak królowa, tfu ci na pysk i życzę Ci Żeby ten młody cię kiedyś
  • Odpowiedz
@rudzia117 a jeszcze dodam, że nie odzywa się na wasze zjeby, bo ma za dużo godności żeby wchodzić w pyskówki z Karynami, przerobiłam dokładnie to samo xD Na takie idiotki działa tylko olanie ich ciepłym moczem i robienie swojego, ja nie miałam zamiaru jeszcze dyskutować z takimi osobami xD
  • Odpowiedz
@rudzia117: gratulacje że dokładasz się do patologii we własnej robocie i do dalszego #!$%@? typa i się tym chwalisz. Jeszcze cię ta patologia w dupsko ugryzie, to masz jak w banku
  • Odpowiedz
@rudzia117:

taki gówniarz no

Niestety gość fizycznie i manualnie jest kompletnym imbecylem

Jak ostatnia ciota nawet sie nie odezwał na zjeby

Ofiara losu


No ładnie się nam tu pani przedstawiła, patologia aż bije z wpisu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rudzia117: Gówniarz klikający w kąkuter here, zarabiam więcej niż ty przez większość życia na oczy zobaczysz patokarynko. 3K xD Pewnie jeszcze cieszysz morde ile to nie jest.
  • Odpowiedz
@rudzia117: musisz być wyjątkowo paskudną osobą. Mam nadzieję że masz świadomość, że wszyscy w tej pracy nie mogą cię znieść i marzą, żebyś to ty do kwietnia odeszła?
  • Odpowiedz