Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złamanym kręgosłupem, razem na 3 osobowej sali leżał ze mną Michał Ł. Nie pamietam dobrze nazwiska, około 40 lat, miał złamane dwie nogi po potraceniu na pasach na Glogowskiej, chciałbym iść z gościem na piwo, ale nie mam jak się z nim skontaktować, nie wymieniliśmy numerów, a po pół roku i on i ja już powinnismy w miarę moc chodzic xD Michał nie ma konta na wykopie, ale może ma tu jakichś kumpli. Wiem ze mocno kumplowal się z ludźmi z #poker moze #csiwykop pomoże odnaleźć cumpla? Daje przeswietlenie kręgosłupa dla ciekawych.
OSTROZNIE - Mirki z #poznan we wrześniu leżałem 3tygodnie w #hcp na ortopedii z złama...

źródło: comment_1582971810J43FiRs2Vfo4MSD0i7dEIz.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 7
@Sildenn: obecnie już nie czuje tego, na początku czułem jakbym miał coś wielkości pieści pod skóra, uwierało ciążyło i bolało, pierwsze siedzenie trwało 30sek i oblałem się potami jakbym maraton przebiegł, uczucie było takie jakbym miał dodatkowe 30kg zalozone na plecach, a przy kichaniu czułem jak mi się kręgosłup naciąga, coś jak złapiesz linę i ja mocno pociagniesz i ten moment kiedy lina już się napręży i zatrzyma Ci ruch, bardzo
  • Odpowiedz
@OSTROZNIE: obczaj na fb grupę Legalny Poker Poznań, jeśli interesuje się pokerem to istnieje duża szansa, ze właśnie tam go znajdziesz. Są to jedyne legalne rozgrywki w Polsce, a organizacja zrzesza tysiące miłośników gry
  • Odpowiedz
@OSTROZNIE takie schody to mój koszmar, zawsze panikuję jak muszę po takich przejść.. Mógłbyś napisać jakie konkretnie i gdzie były te schody? Życzę jak najszybszego powrotu do pelni sił :)
  • Odpowiedz