Wpis z mikrobloga

Jaką trzeba być żałosną kreaturą żeby w dobie światowej paniki w imię kilku punktów procentowych uprawiać taką politykę. Najgorsze jest to, że prędzej czy później ten Koronawirus dotrze do Polski lub zostanie wykryty i ona jeszcze powie "a nie mówiłam". Mam nadzieje, że ta wstrętna baba #!$%@? się o pierwszą turę wyborów kosztem Kosiniaka Kamysza.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #koronawirus
źródło: comment_1583046693ieLl06NXGcpMi4k4Hsa7nS.jpg
  • 31
@Dobryszpieg: Kidawa stosuje ultra czysty zabieg w porównaniu do tego co robi cały legion polityków pisu z tymi największymi na czele, a ty mówisz, że jak ona tak może xDDDDD też bym wolał Kamysza jako wspólnego kandydata całej opozycji, ale no on nie ma szans ;p po prostu ;p będzie duda Kidawa Biedroń no i duda vs Kidawa w 2 turze i nawet gdyby Kidawa się zesrała na wizji to i
publicznie pyta


@pss8888: Pokaż mi tam znak zapytania.

PiS w opozycji postępowałby inaczej?


Pewnie pis skakałby jeszcze bardziej, a zwłaszcza ich gadzinówki. Tylko co to zmienia?
@Dobryszpieg: Kidawa jest miernym kandydatem, ale jedyny sensowny paradygmat wyborczy to głosowanie w pierwszej turze na kogokolwiek poza Dudą, a w drugiej na tego, kto nie jest Dudą. Czy to będzie wspomniana kandydatka platformy, czy Kosiniak, czy Biedroń.