Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Ja np. lubię odkrywać nowe rzeczy w świecie. Np. ostatnio dowiedziałem się o czymś takim jak projekt Melody i chciałem to zobaczyć, ale niestety nie strimowała XD Jestem lekko konserwatywny, ale to nie znaczy, że mam być zamknięty na otaczający świat. Co do takich portali / grup - tego akurat nie widziałem, ale fajnie, że mają takie miejsca gdzie mogą się poznać. Chociaż np. na strony rzeczy, których nie lubię
to mają lepsze rozeznanie w seksualnych sprawach LGBT niż ja XD.


@Ptrg: no tak
bo jak TY dajesz dupy, to już jesteś najlepszej klasy specjalistą w dawaniu dupy xD
szczególnie w tych pieniądzach
@Zbruzman: @saakaszi: Z tego samego powodu to prawak umieścił na wypoku znalezisko dotyczące jakiegoś 8-letniego chłopca odgrywającego rolę drag queen - widać konserwy lubią oglądać takie zdjęcia, i lubią takie znaleziska.
I oczywiście zakopujących to znalezisko nazywają zbokami i dewiantami. Bo widać nie przyszło im do głowy, że przynajmniej część ludzi mogła to zakopać dlatego, że nie chce czytać o takich chorych rzeczach.
@van-der-staas: No w sumie skoro przytłaczająca większość nacjonalistów to faceci (podobnie z kibolami) i oni tak lubią brać razem udział w manifestacjach i wiecach, to najwidoczniej oni lubią męskie towarzystwo. :) Więc to, co napisałeś, to pewnie nie przypadek. :)

Za to większość osób biorących udział w marszach równości to kobiety i dziewczyny. Często heteroseksualne, tylko po prostu o równościowych i feministycznych poglądach, popierające postulaty LGBT, i pewnie często też mające