Wpis z mikrobloga

@Bunch trochę za ostra jej reakcja, ale jak w pierwszej wiadomości od razu pytasz o miejsce zamieszkania, to każdemu powinna zapalić się lampka ostrzegawcza.
Tym bardziej, że przyznajesz się prawie do stalkowania.
I to "nareszcie".
Serio teksty psychopaty, który "nareszcie" złapał ofiarę w pułapkę.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: kiedys mi laska napisala, wyswietlales mi sie przez tydzien i chcialam zebys sie odezwal bo ja mialam zablokowane. ale psychopatka byla przyznala sie na portalu randkowym ze facet sie jej spodobal no #!$%@? jak op.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bunch: no #!$%@?, bo p0lke to musisz najpierw tydzień kokietować wiadomościami, potem postawić jej kilka obiadów i dooiero potem, jak będziesz dobrym pieskiem to nawet się może dowiesz w jakiej dzielnicy mieszka XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Bunch: bardzo slabe rozpoczęcie rozmowy, wiesz, ze mieszka 3km od Ciebie i zamiast po prostu kiedyś w rozmowie o tym napomknąć, to jak creep w pierwszej wiadomości , mieszkasz 3km ode mnie, czyli gdzie, co to za pytanie XD
  • Odpowiedz
@Bunch: jednocześnie gdyby wypłynęła jakaś akcja, że typ stalkował laski przez tindera, bo podała mu adres to byłby festiwal #!$%@? w komentarzach, hurr durr loszki to k00rvy, poleciała na chada to teraz dobrze jej tak, nie podaje się lokalizacji obcym z neta.

Podkul ogon, wyciągnij lekcję i następnym razem zapytaj o coś neutralnego na start, zamiast bóldupić na wykopie
  • Odpowiedz