Wpis z mikrobloga

Wyglada na to, ze razem z Giulia GTA tak jak podejrzewalem przywracaja Autodelte pod strzechy :):):) Jaram sie. Dodam jeszcze #klasykimotoryzacji bo do tej pory wszystko co nosilo fabryczny znaczek Autodelty jest super klasykiem.

https://www.alfaromeo.com/NS_Video_Content_AR/REVEAL_GTA_VERSIONE-ENG-h264.mp4
#alfaromeo #alfaholicy #italiancars #forzaitalia #samochody #motoryzacja #carboners
Pobierz ArpeggiaVibration - Wyglada na to, ze razem z Giulia GTA tak jak podejrzewalem przywr...
źródło: comment_1583163315gbqCAuMz58sbhoK5ilKgGL.jpg
  • 10
@ArpeggiaVibration: na #!$%@? komu drugi halocar po quadrifoglio, oni nie maja i nigdy nie beda mieli renomy bmw zeby sobie trzaskac milion nikomu niepotrzebnych odmian m3 i zgarniac na tym kase.

kto to kupi, 10 osob na calym swiecie? im jest potrzebny kolejny suv, nowy kompakt, diesel o normalnej pojemnosci zamiast patologicznego 2.2, lepsza obsługa klienta i (a moze przede wszystkim) LEPSZE OFERTY FINANSOWANIA. a co oni robia? pudruja trupa, ktory
@panicze Renomy BMW? W sensie drechowozu lub w najlepszym przypadku auta dla handlowca lub na taksówkę? Mam nadzieję że nie będą

Włosi sprzedawali auta tylko jak produkowali to w czym są dobrzy i robili to w czym są dobrzy. A w motorsporcie i tworzeniu aut do zapierdzielania są niedoscignieni przez nikogo. Od Abartha przez Lancie po Alfe Ferrari Maserati Lamborghini Pagani czy DeTomaso czy ISO.

Dopiero jak zaczynają robić coś innego to
@ArpeggiaVibration:

Renomy BMW? W sensie drechowozu lub w najlepszym przypadku auta dla handlowca lub na taksówkę? Mam nadzieję że nie będą


ja cie prosze, dobrze wiesz, ze byle gowno ze znaczkiem bmw sprzeda sie milion razy lepiej niz byle gowno ze znaczkiem alfy. to jest wlasnie ta renoma. i ja mam wrazenie, ze ty doskonale wiesz o czym mowie, tylko musisz zapodac jakis prztyczek w nos bmw bo chyba troche wjechalem
Pobierz p.....e - @ArpeggiaVibration: 

 Renomy BMW? W sensie drechowozu lub w najlepszym pr...
źródło: comment_1583166371xBSjyljt5X5A5Zcq1qbQ1n.jpg
@panicze: wiem doskonale o czym piszesz dlatego przeciez napisalem ze niemcy sa dobrzy w gadaniu (nawijaniu makaronu na uszy) i PRze a wlosi nie i dlatego musza robic to w czym sa dobrzy - a sa dobrzy w praktyce. To samo jest z Applem. Czy Apple ma renome? Mozesz sobie tak to nazwac - ja nazywam to wykorzystywaniu czasow gdy konsument jest debilem czyli PR (a PR to cos wiecej niz
@panicze: A co do obslugi dealerskiej to jest to stary pokomunistyczny Polmozbyt przejety przez Fiata z dobrodziejstwem inwentarza wiec sie nie dziw. Jak nie pojedziesz do Sobieslawa Zasady w Krakowie albo normalnego prywatnego oddzialu Alfy nowo zalozonego to bedziesz mial obsluge jak za komuny.

Nie radze tez w takich punktach serwisowac auta bo ci popsuja i jeszcze na ciebie zwala wine. Wiec znowu - wolumen nie jest odpowiedzia jak zawwsze w
@panicze: w filmiku masz część ze starych Alfisti z USA ktorzy nie mieli czegi kupić przez 30 lat. Tacy są na całym świecie. Posłuchaj co mówią i co kochają w tych samochodach, Tu gdzie mieszkam też znam takich od groma. Zobacz mój reportarz zdjęciowy ze zlotu Alfy w Bicester. Przejrzyj sobie tag #forzaitalia

Tu nastęony fan marki z USA z prawdziwymi Alfami: https://missmagos.wordpress.com/2013/04/26/alfa-romeos-dream-garage/

Alfa i większość aut włoskich są jak piękna
ArpeggiaVibration - @panicze: w filmiku masz część ze starych Alfisti z USA ktorzy ni...
@panicze: BTW wyobraź sobie że tak brakowało tych samochodów (prawdziwych Alf i ogólnie włoszczyzny) że powstały takie firmy jak Alfaholics które odrestaurowują stare Giulie GTA pod nowoczesną łatwą do serwisowania i ulepszoną modłę - i nie, nie są to auta tanie bo kosztują ponad 750tys zł - a i tak się nie wyrabiają z zamówieniami,
ArpeggiaVibration - @panicze: BTW wyobraź sobie że tak brakowało tych samochodów (pra...
@ArpeggiaVibration:

Motoryzacyjne swiry to ogromny rynek ktory jest do zagospodatowania. Co wiecej motoryzacyjne swiry wlasnie kupowaly wloskie samochody w latach swietnosci wlasnie dlatego ze byly wloskie nie tylko z nazwy czy z kraju produkcji ale z wlasnosci.


To nie jest żaden rynek. Bo motoryzacyjne świry z kasą to są jednostkowe przypadki. A klient "w czasach świetności" delikatnie różni się od klienta współczesnego.

Niemcy robia zysk na wolumenie i na idiotach co
@panicze: co się stanie to zobaczymy - ja ci dałem moja receptę całościową ina to by Włosi stanęli na nogi bo wypuszczenie kombi czy naklejenie na Fiata tipo znaczka Alfy recepta nie jest. Trzeba podbudować wizerunek i zrobić auto włoskie czyli takie ktore będzie reprezentować wszystko czego od włoskiego auta klienci oczekują.

Moim zdaniem pisza tak osoby które za 8 lat chciałyby takie kombi po niemcu. Kombi to nic szczególnego. Szczególnie
@panicze: btw markę buduje się długie lata konsekwentnie i bez sprzecznych sygnałów a Włosi co model eksperymentowali i wywracali wszystko do góry nogami stąd teraz jedyne co mają to ich dziedzictwo że złotych lat a o ostatnich 30 nikt nie pamięta i nie będzie psmietal dlatego to ich jedyna szansa. Jak zaczną robić jedne z wielu kombi to już ich nie ma