Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem.
Mam pytanko, takie na luzie.
Jakie kursy, uprawnienia, albo czego uczyć się polecacie osobie, która za ok. 10 miesiecy będzie się starała o posadę inżyniera jakości.
Obecnie kontroler, głownie spawanie (VT tylko, niestety) i ogarnianie produkcji. Za niecały rok kończę inżynierkę i już tak średnio być kontrolerem.
Chiałbym dalej iść w KJ na produkcji ( nie musi być spawalnictwo).

I drugie pytanko, jaki hajs można liczyć na takiej posadzie? Obecnie wyciągam z nadgodzinami ok. 3,2-3,5k i nie wiem jaki to będzie przeskok (zachód Polski).
Pozdrawiam
#pracbaza #studbaza #kontrolajakosci #kj #pytanie #spawanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę będąc na studiach i mając doświadczenie zawodowe zarabia się 3200 (rozumiem netto) na zachodzie polski? Zaczynałem jako pomocnik stolarza i zarabiałem 3000 netto(bez wcześniejszego doświadczenia w branży), po trzech miesiącach uciekłem i podrasowałem cv - aktualnie 4200 jako stolarz na umowe o pracę, bez nadgodzin. Mam nadzieję że mniej niż 4,5k netto nie zostaną Ci zaproponowane po otrzymaniu dyplomu. Szlag człowieka trafia jak czyta o zarobkach w Polsce, przecież
@Draiks: musisz zwrócić uwagę na fakt, że wielu pracodawców wykorzystuje osoby zaraz po studiach, a tym bardziej takie które robią np. uprawnienia - bo i tak muszą