Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie można w #warszawa wyskoczyć na rzemieślnicze piwo? Albo piwo lecz z fajnym wnętrzem. Posiedzieć, pogadać, zjeść jakąś przekąskę. Czy cuda na kiju jest dobrym pomysłem? Jakaś alternatywa?
  • 8
@Burza92 cuda fajne, bardzo dobra pizza. Piw paw to dla mnie trochę mordownia, przynajmniej ten na parkingowej (mi akurat to nigdy nie przeszkadzało, ale co kto lubi), no i rzeczywiście kranów mają sporo ;)
@Burza92:

maryensztadt - dobre piwo (ale tylko jeden browar), dobre jedzenie (dla mnie najlepszy balans miedzy jedzeniem/piwem)
drugie dno ochota - też jest w czym wybierać, przyzwoita pizza
same krafty - spory wybór, jest pizza która uchodzi za dobrą, ale nie jadłem.
barka wynurzenie głównie browar raduga, ale nie tylko. Raczej na przekąski. czynne tylko w sezonie
pizzeria na nowolipkach bardziej na pizzę (świetna) niz na krafty ale też coś jest.
Vyčeska - 6 czy 8 kranów, trochę w butelkach. Przyzwoite jedzenie, ale dawno tam nie jadłem.
Piwna Sprawa, mały wybór piwa, mały lokal, raczej na przekąski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niestaly_ksienzyc o! Jak będę na Ursynowie to już wiem, gdzie spędzić miło czas. Dzięki wielki za propozycję.
@rand001 Właśnie o PiwPaw słyszałem podobne opinie, oby nie było mocno zatłoczone i będzie dobrze.

@modzelem Przyznam, że jeśli to ten browar ze Zwolenia - to mają dobre piwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę głupio, zapomniałem, że Warszawa jest dosyć rozległa. Chodziło mi o lokale na Nowym Świecie/Śródmieściu ewentualnie Pradze.

W