Wpis z mikrobloga

@krzaqx Mireczku powiedz mi proszę ile tych puszek spraya Ci poszło, bo ja właśnie kupiłem blat na biurko i będę miał podobne nogi, tyle że z giętego płaskownika. No i malowałeś też pewnie jakimś podkładem w sprayu, tak?
@krzaqx: piękny stół Mirku, szacunek za chęci i wykonanie.(ʘʘ)
Mam takie same nogi (chyba), z dziurkami, ale nie mam pomysłu jakie śruby dobrać żeby to przykręcić/przez te dziury złapać czymś do jakiegoś blatu. Pomożesz jakimś zdjęciem albo pomysłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@simperium:
Tak w skrócie:

1. Podatek VAT jest z definicji neutralny dla przedsiębiorcy. Realnym podatnikiem jest zawsze konsument. Czyli przykładowo to Ty płacisz VAT, który właściciel Biedronki odprowadza potem do urzędu skarbowego. Firma wychodzi na tym na 0.
"VAT od zarobku" - nie ma czegoś takiego. VAT zwyczajnie nie jest podatkiem dochodowym.

2. Napisałeś, że najpierw jest podatek (dochodowy, jak sądzę), a na koniec jest zarobek. No nie. Najpierw jest zysk,
@krzaqx: No i super, dziwię się jedynie, że nóg do proszku nie dałeś, byłoby lepiej i trwalej :) Też robiłem stół i ławę do domu sam, bo jak człowiek popatrzy na ceny to się można za głowę złapać. Tylko ja nie mam drewna tylko płyty meblowe, żeby mi lepiej pasowało do mebli.