Wpis z mikrobloga

@jennavain: Nie chciałem się wypowiadać bo ten cały axelio jest jednym wielkim żalem, to samo ty jestes skonczonym zerem do kwadratu czytajac twoje wypowiedzi broniace go, czepiajace sie wszystkiego trace wiare w ludzi... Nie poszedlem na wykopiwo specjalnie mam w dupie axelia i balem sie ze poznam tam wiecej ludzi jak on, i dobrze ze nie poszedlem bo poznalbym cb, mialem nic na niego nie pisac bo chcialem okazac sie madrzejszy
  • Odpowiedz
@ihwar: nie no, obie mają trochę racji, ale gdyby nie fakt, że to potwierdzone #rozowepaski, to bym pomyślał, że to jakieś trolle XD

niemniej trzymam stronę @megson91, ze względu na to, że jej wersja brzmi wiarygodnie, ma lepszą retorykę i że @kowal66b ją zna, a on nie zna byle kogo :P Poza tym ten tekst:

#!$%@? do Top Model, księżniczko, a nie na Woodstock. Jak Cię kiedyś spotkam na
  • Odpowiedz
@Luxik:

Poza tym ten tekst: (...)


to mega gimbaza i stulejarstwo umysłowe i z tych dwojga pań chyba wolałbym, żeby to @jennavain nie pojawiała się na Woodzie XD

Zakładam, że pisała to w odpowiedzi na:

zanim kolejny raz coś napiszesz weź #!$%@? sie glanem w ten swój krzywy ryj


Defekacja intelektualna z obu stron, nie wiem co tu rozgraniczać. To jakby śmiać się z jednego żula, że jest bardziej zaszczany i
  • Odpowiedz
@Fef: fakt, z drugiej strony:

P.S. Jeszcze nigdy nikomu tego nie powiedziałam, ale jeśli chcesz pokoju i miłości, to nie przyjeżdżaj więcej tam. Basen dla grzecznych dzieci masz na pewno w swoim mieście, a w domu możesz odnaleźć święty spokój, nikt nie będzie podchodził i z Tobą rozmawiał.


"Nie było mnie na #wykopiwo, bo czekałam na baseny" xD Nie jestem "aż taką buntowniczką", ale wszystko ma swoje granice. Słuchasz w
  • Odpowiedz