Wpis z mikrobloga

@konik_polanowy: cześć, ja coś mam. Tyle, że posiadam wyłącznie materiały w postaci papierowej: książki lub skoroszyty dostarczane podczas szkoleń, materiały dostarczane wraz z urządzeniami itd. Mam też książkę O'Reilly do SRX. Papierową :) Jeśli będziesz miał nóż na gardle to sfotografuję co tam chcesz i Ci wyślę - jeżeli nie masz noża - to nie chce mi się tego robić xd
@konik_polanowy: ok, tylko jak to zrealizować. Mam książkę, ja wiem, jakieś 1500 stron (na oko). Plus skrypty kilka/ kilkanaście tysięcy stron. Nie dam rady tego w całości sfotografować, jakieś pojedyncze rozdziały jak się wezmę to dam, ale musisz zasygnalizować taka potrzebę wcześniej, żebym mógł sprawę zaplanować i jakoś ogarnąć (materiały najprawdopodobniej mam w 2 różnych lokalizacjach, muszę to sprawdzić. Chociaż większość mam w mieszkaniu, a którym przebywam obecnie). Gdybym nie odpisywał
@konik_polanowy: dobra, spróbuję coś przesłać. Najpierw wyślę spis treści. Podeślij maila na PW, a i nie ma opcji żebym sfotografował to wszystko. Chyba oszalałeś xd - przecież to jets na kilka dni roboty z jakąs obróbką/ kompresją - przyjedź do Goleniowa i sobie skseruj, albo sfotografuj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zastanawiałem się, czy Ci tego po prostu nie wysłać poczta ale ja sam potrzebuję tych materiałów. Na