Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
1/30 - challenge

Witam w 30 zupek chińskich/błyskawicznych challenge!
Przez najbliższy miesiąc mam zamiar jeść i recenzować jedną zupkę błyskawiczną dziennie na tagu #dailyzupka a przy okazji sprawdzić jak te delicje (z sarkazmem lub bez) wpłyną na mój organizm i samopoczucie. :)
Zapraszam do zabawy, proponujcie zupki na testy!

Na pierwszy dzień chyba największa zupkowa kontrowersja, Panie i Panowie - Knorr Nudle Ser w ziołach! Można by rzec, że to zupka idealna dla #programista15k gdyż jej opinie to istne 0-1, albo ją pokochasz, albo znienawidzisz.

Smak: Ser w ziołach
Producent: Knorr
Zawartość: Kluski w kostkę, duża paczka proszku
Cena: 1.49zł
Dostępność: Praktycznie wszędzie gdzie można dostać zupki

Recenzja:
Zupka jest bardzo mętna, co ją wyróżnia względem większości. Ładnie pachnie i dobrze smakuje. Smak jest intensywny i jak na potrawę z proszku czuć całkiem nieźle to co nam obiecano. Przyczepić się natomiast trzeba do klusek które słabo pęcznieją, przez co można powiedzieć, że jest ich zwyczajnie mało. Nie uświadczymy tu też warzywek, jest tylko znikoma porcja jak mniemam ziółek.

Plusy:
+ Intensywny smak
+ Wyróżnia się na tle innych
+ cena/jakość (o ile dacie tyle co ja lub mniej)
+ Zapach
+ Knorr daje spore porcje proszku

Minusy:
- Mało klusek, które są bez szału
- brak warzywek

Zdecydowanie każdy zupkowicz powinien spróbować, następnie pokochać lub znienawidzić. Ocena końcowa: 9/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka

Mergan27 - #dailyzupka
1/30 - challenge

Witam w 30 zupek chińskich/błyskawicznych...

źródło: comment_15833509982XbpTdFTUNQznMmDkuIPBQ.jpg

Pobierz

dobije do 30?

  • dam rade 65.2% (369)
  • umre 34.8% (197)

Oddanych głosów: 566

  • 30
@UnitrA: Wiesz to są tylko luźne subiektywne recenzje. Nie widzę sensu podawania składu - kto serio chce go znać to sobie sprawdzi. Ale gramatura to w sumie celna uwaga, uwzględnię to w następnym wpisie. :)