Wpis z mikrobloga

  • 21
Czy oni przez cały ten film okazali sobie w jakiekolwiek sposób uczucie? :D wygląda to trochę tak jakby obojgu się imprezy #!$%@?ły ale że żarełko za free napić się można to grają dalej tę rolę :D
  • Odpowiedz
@darktemplar wolałbym uciekać do łagru niż tak nisko upaść pod presją rodziny

Gościu wysoki rysy twarzy jak typowy korposzczur myślę że w innych okolicznościach w Warszawie znalazłby płodną Julkę a tak to #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ta baba wygląda na 40 lat starszą xD Nie wierzę, że koleś wziął z nią ślub z miłości

@Davidozz:
Dajcie im kuźwa spokój, ja rozumiem pośmiać się z kogoś anonimowo, ale taka "beka" to dla mnie dziecinada.
Najlepsze jest to, że jak kiedyś tutaj opisałem dzieciaka ok 8-10 lat, który #!$%@?ł 2 wielkie zestawy z Mc (razem ponad 2000 kcal), to połowa #!$%@?ła teksty w stylu "co ty #!$%@? chcesz od
  • Odpowiedz
@siwy92: Dlatego trzeba
a) uważać z kim się to robi
b) zabezpieczać

i wtedy nie ma problemu

Mocno się cieszę że mnie ominęły takie problemy i po wielu znajomościach, związkach zwątpieniach udało mi się znaleźć kobietę z którą się hajtnąłem z miłości z obu stron, wesele nie za duże(ok 100) też było bez przypałów, dobra orkiestra, dobre jedzenie, sala przeciętna, raczej bez przepychu mimo że stać mnie było na ładniejszą, całość
  • Odpowiedz
@dabi: Na tym zaproszeniu widać, że coś brzuch tej pani młodej wypukły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą nie wiem czy widziałem kiedykolwiek tak tragiczny film z wesela. Widziałem wiele gówien, ale ten bije wszystko
  • Odpowiedz