Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wygląda przyszłość języka polskiego. Degradacja.

Przy okazji pozdrawiam mamę i polecam film "Idiokracja".

Za sto lat nikt nie będzie pamiętał o znakach interpunkcyjnych oraz diakrytycznych.

Składnia nie będzie miała definicji, ludzie przestaną domyślać się, co ktoś ma na myśli.

Degradacja zostanie uznana za zakończoną wtedy, kiedy na portalach ze śmiesznymi obrazkami zobaczymy tylko emotikony, a w sklepie na kajzerkę będziemy mówić "ko kooo ko". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniższy zrzut kawałka ekranu ma na celu pokazanie, że tu - na portalu ze śmiesznymi obrazkami - jest cztery razy więcej jełopów, niż ludzi inteligentnych. ¯\(ツ)_/¯

[plusy vs minusy]

Bo jaka inteligentna osoba minusuje grzeczną uwagę. Uwagę merytoryczną, mającą niewątpliwe podstawy. No tylko debil. ¯\
(ツ)_/¯

#jezykpolski #debilizm @paliwoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #grammarnazi #kultura oraz w pewną dozą nieśmiałości (wiem, że zaraz ktoś mnie tradycyjnie #!$%@? za ten tag), bo ciężko zrozumieć czemu służy #gruparatowaniapoziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz StaryWedrowiec - Tak właśnie wygląda przyszłość języka polskiego. Degradacja. 

Prz...
źródło: comment_1583379760FaOGK5Fglhj3I1jrkDVa39.jpg
  • 10
@StaryWedrowiec no i co z tego? Język służy celowi, zmienia się razem ze swiatem. Nasz język, jakkolwiek bardzo go lubię, jest w wielu obszarach idiotyczny. Utrzymywanie tej #!$%@? gramatyki działa na zasadzie fali - ja się nauczyłem i mnie profesorka lała po łapach, to ty też się gnoju masz nauczyć.