Wpis z mikrobloga

Tak dobie myślę, że gdybym pracował w jakimś korpo w marketingu, to na dzień mężczyzn bym rzucił pomysł reklamę typu:

Jest sobie pokazany dzień trzech facetów, strażaka, gościa pracującego na smieciarce i pracownika korporacji, no i wiecie pokazane że wstają o 5, w pracy zapierdzielaja, podczas pracy elementy typu :

Strażak strażak ryzykuje życie i do kombinezonu wrzuca zdjęcie dzieci po ostatnim zerknieciu i wchodzi do płonącego domu,

Gość że smieciarki jest np w jaki sposób poniżany przez przechodniów, a po chwili np na telefonie oblicza ile nadgodzin musi zrobić żeby wykupić wakacje dla rodziny

Pracownik korpo w ciągłym stresie, po 10 h pracy , w łazience wpieprza tabletki antydepresyjne w tajemnicy przed wszystkimi w pracy

I później ujęcie jak wszyscy wracają do domu, po zgaszeniu silnika wszyscy siedzą jeszcze chwilę w auciebi oddychają powolj patrząc na rodzinkę jedząc kolacje za oknem, wchodzą do domu i udają pełnych Energii od razu biorąc dzieci na ręce i calujac żonę w policzek

I tutaj gaśnie światło i jest napisane na biało na czarnym tle

Wiemy jaki ciężar dźwigacie każdego dnia. Dziękujemy. No i logo firmy która to zrealizowała

Wiem że #!$%@?, dlatego nie pracuje w marketingu xD ale chyba ciepło na sercu by mi się zrobiło jakbym zobaczył taka reklamę

#bolt #afera #logikaniebieskichpaskow #uber
  • 61
@Jamniki2 super pomysł( ) dodałabym jeszcze jakiegoś budowlanca który wraca do domu po ciężkiej pracy a tam chlew, cały zlew garów, dziecko gapiace się w tv, karyna na telefonie kwiczy coś pod nosem że cały dom na jej głowie a on jej w niczym nie pomaga bo go wiecznie nie ma... Chyba trochę odleciałam ale trzask dup madek byłby piękny( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jamniki2: a ja chciałam kiedyś do wojska to mi ojciec powiedział jak #!$%@? maja baby w wojsku wiec sory

Baby nie chca z wami pracować bo tam level seksizmu jest na poziomie 999999999, będąc babą i nie córka generała jesteś nikim