Wpis z mikrobloga

Żyj i daj żyć innym


@PanJarzyna: za każdyn je*anym razem ktoś musi napisać taki kretynizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto tu chce czegoś zabraniac lub ustawiać komuś życie? Nikt też sie tutaj nie "oburza". Ludzie widza idiotyczny ich zdaniem tatuaż i po prostu to piszą.

xd nie. Nie po to się robi tatuaż.


taak, tak.. robi sie "dla siebie" xD
Dla siebie ludzie podwijają nogawki (ale tylko
@PanJarzyna: Zawsze gdy ktoś wstawi zdjęcie tatuażu to pojawia się taki ktoś jak ty. W internecie nie można już nic skrytykować, bo zaraz ktoś napisze coś w w tym stylu. Ludzie po prostu wyrazili swoją opinię i ja też mogę to zrobić. Ten tatuaż wygląda jak gówno. Jak się wstawia zdjęcia do internetu to trzeba się liczyć z tym że ludzie będą oceniać i krytykować. Żyj i daj żyć innym
Zazwyczaj nie komentuje, ale te wasze oceniajace wysrywy na innych i komentowanie dla samego komentowania jest smieszne (bo opinia, wiesz gdzie kazdy ma twoja opinie?), a zarazem zenujace jak sie to czyta. Pewnie dlatego odwiedzam wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
każdy się dziabie jak chce, nie ma się co oburzać tatuażami innych osób.


@PanJarzyna: Zasięgnij do SJP i zapoznaj się z definicją słowa oburzenie. A potem z definicją zażenowania. I potem wróć tutaj i zastanów się które bardziej pasuje.
@PanJarzyna:

oburzenie «uczucie silnego gniewu wywołane czyimś nieodpowiednim zachowaniem lub niesprawiedliwością»


Jeżeli sądzisz, że gniew to jest to samo co obrzydzenie/zniesmaczenie, to przykro mi cię rozczarować, ale twoi nauczyciele języka nie wykonali dobrej pracy w szkole.

No i oczywiście, że powinno się wyrażać swoje zażenowanie, ponieważ wtedy wiadomo co jest naganne a co nie. Tak powstają normy społeczne.
Znajdź mi jedną osobę która poczuła się zakłopotana w związku z powyższym tatuażem


@PanJarzyna: Bardzo wiele osób może czuć zakłopotanie, ponieważ zgodnie z definicją słownikową, nie wiedzą wtedy jak się ustosunkować do tego. Tak samo można czuć wstyd, z powodu przynależności do tego samego gatunku co ludzie z podobnymi tatuażami, deklarującymi ich przynależność do plemienia Wiecznego #!$%@?.

A jeżeli chodzi o agresję to ty chyba #!$%@? jesteś pierwszy raz w internecie,
Nie musisz się już tłumaczyć.


@PanJarzyna: Siebie nie muszę, bo nie mam z czego. A to, że ty nie umiesz wyciągnąć lekcji z paru linijek tekstu dowodzi, że to jednak nie nauczyciele wykonali słabą pracę, tylko ty jesteś dzbanem.

niekontrolowana agresja to między innymi nazywanie mnie delikatnym kwiatuszkiem po to aby mnie obrazić


@PanJarzyna: Nie, to jest pogarda. Też sprawdź sobie definicję. Agresja to nazwanie cię dzbanem w poprzednim akapicie
masz rację. Zbyt wysoko Cię oceniłem


@PanJarzyna: Widzę że masz problem z ocenianiem w pierwszej kolejności, jeżeli nie rozumiesz dlaczego ludzie wyglądający jak debile są wyśmiewani. Pretensje miej tylko do siebie.