Wpis z mikrobloga

Cześć, widzę że wykopie jest nadal sporo nieporozumień odnośnie tego co to jest #blackpill. Mam zamiar dodać wpis, gdzie wskażę wam 10 popularnych, mylnych poglądów na temat tego co to jest blackpill.

Zaplusujcie jeśli chcecie być wołani.

Miłego weekend-u wykopowicze.

#przegryw #redpill #stulejacontent ##!$%@? #chad #tfwnogf #tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #oswiadczenie #danzinger
Danzinger - Cześć, widzę że wykopie jest nadal sporo nieporozumień odnośnie tego co t...

źródło: comment_1583502697Xns76TBd5bdvXeOaGPnurV.jpg

Pobierz
  • 31
@Danzinger: może napisz dlaczego samotne prawiczki uczą normalnych ludzi tworzenia związków?

I dlaczego faceci którzy nigdy nie trzymali dziewczyny za rękę mają najwięcej do powiedzenia o kobiecej psychice?

I najważniejsze . Dlaczego nieszczęśliwe incele marzące o śmierci uczą żyć szczęśliwych ludzi?
może napisz dlaczego samotne prawiczki uczą normalnych ludzi tworzenia związków?

I dlaczego faceci którzy nigdy nie trzymali dziewczyny za rękę mają najwięcej do powiedzenia o kobiecej psychice?

I najważniejsze . Dlaczego nieszczęśliwe incele marzące o śmierci uczą żyć szczęśliwych ludzi?


@Pierorzek:

Nie wiem, nie słyszałem o sprawach, które tutaj wspomniałeś.
Blackpill to jest tłumaczenie się stulejarzy dlaczego każde niepowodzenie to nie ich wina, więc mogą z czystym sumieniem dalej śmierdzieć w piwnicy. Taka definicja wystarczy.

@zielonzielon:

xDDD

Zamiast pisać takie bzdury lepiej przeczytaj to: https://www.wykop.pl/wpis/47791765/co-to-jest-blackpill-blackpill-101-prawda-i-falsz-/

Wam też polecam:

@Kaijot: @Mufi: @OlgaLengyel, @Cezik93, @majkkali, @jatylkopytam, @MatiasMoa_Viecki, @Tibor, @ierospap, @peetee, @KlawyMichau, @dire, @Kunurki, @watrobaciemnosci, @eliot123, @Pierorzek

Kłaniam się