Wpis z mikrobloga

  • 0
@blaszczu pracujesz na pełen etat czy część? Czy zatrudniając się tam jestem bezwzględnie przydzielona np do baru czy kuchni czy jest to zmienne? Czy rzeczywiście przyjmują do pracy osoby mogące pracować np tylko 2 dni w tygodniu? Czy da się nie pracować w weekendy?
umowa zlecenie, składasz swoją dyspozycję i na jej podstawie dostajesz grafik
Jesteś przydzielona do kuchni lub baru i raczej na to się nastaw jednak nie ma żadnych ograniczeń i jeśli chcesz możesz być przeszkolona z jednego i drugiego, ciężko mi powiedzieć jak to wtedy wygląda bo u mnie na lokalu nie widziałem jeszcze takich roszad
A co do weekendów i pracy po 2 dni wszystko zależy od menadżera , teoretycznie nie jest
  • 0
@blaszczu a ty pracujesz na barze czy kuchni? Czy ciężka jest to praca? Pasibus w którym pracujesz jest w galerii? O której najwcześniej się zaczyna j o której najpóźniej kończy?
Galeria, praca zaczyna sie 2 godziny przed i kończy około 2 godzin po zamknięciu lokalu - w przypadku zamknięcia zależy tylko od czasu sprzątania.
Pracuję na kuchni, ogólnie cały czas się stoi więc to może być męczące jednak nie nazwałbym tego ciężka praca. Przy większym ruchu trzeba robić wszystko szybko jednak jeśli się z czymś nie wyrabiasz raczej znajdzie się ktoś kto ci pomoże