Wpis z mikrobloga

WYBORY NOWEGO KANCLERZA - S3W #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

---------------------------------------------------------------------------

- Dziękuję Pani Kanclerz za przekazanie głosu - rozpoczął mowę Qalani Madela, senator Mualiv - Wysoka Izbo, stoimy przez kolejnym ważnym dla Republiki wyborem. W naszych rękach spoczywa wybór Kanclerza, który w tym trudnym czasie poprowadzi nas do rozkwitu i zapewni bezpieczeństwo na długie lata. Rozmów zakulisowych odbyło się wystarczająco dużo, aby nie odwlekać więcej tego tematu. Pani senator Sibaya, proszę czynić honory.

Na środek sali wysunęła się senator reprezentująca Phaalię. Oba układy niegdyś biorące udział w rebelii ozillońskiej, dziś są wiernymi sługami Republiki. Nie obyło się to bez zainstalowania urzędników republikańskich w lokalnej administracji obu tych planet, lecz przynależność do największego sojuszu polityczno-gospodarczego całej galaktyki ma więcej plusów, aniżeli minusów.

- Wysoka Izbo, przed Wami panel na którym po wstępnej weryfikacji podajecie imię i nazwisko kandydata. Zasady są takie jak zawsze - kandydat nie musi zasiadać w Senacie, ani reprezentować planety. Nie może natomiast być pozbawiony praw publicznych lub być skazanym przestępcą. Ja już zagłosowałam, teraz czas na Was.

---------------------------------------------------------------------------

Głosowanie trwa do 07.03 do godziny 20:30

We wpisie Senatorowie mogą prowadzić nieograniczoną kampanię wyborczą w trakcie głosowania.

LINK DO FORMULARZA
Pobierz lacuna - WYBORY NOWEGO KANCLERZA - S3W #lacunafabularniestarwars #lacunafabularniecza...
źródło: comment_1583535483H90kd1wmdzzOJY7lS769mr.jpg
  • 5
Mistrz Lorisas Xsis

W związku z tym, że czasy są trudne to kandydat powinien być kimś, kto dowiódł w przeszłości, że nie lęka się, twardo stąpa po ziemi i potrafi bronić zdecydowanie swoich przekonań. Powinna to być osoba, która, jeżeliby chciała, potrafiłaby w pojedynkę rozstrzygnąć całe bitwy, a nawet wojny. Osoba twarda, zdeterminowana, ale też sprawiedliwa i zrównoważona. Czcigodni Senatorowie. Obywatele Republiki. Oto przedstawiam wam kandydata na Kanclerza Republiki zaproponowanego przez moją
@lacuna

Kormak Lacheb

Wstał, obróciwszy się w stronę ustępującej Kanclerz i ukłonił się.

- Kanclerz Auroro, praca u Pani boku w Radzie Bezpieczeństwa przez ostatnie lata była dla mnie zaszczytem. Jestem dumny, że wspólnie mogliśmy prowadzić Republikę ku lepszemu jutru. Zapewne otrzyma Pani dziś całe naręcza kwiatów, jednak osobiście preferuję wręczać bardziej praktyczne prezenty. Na pożegnanie zamówiłem na adres Pani biura pół tony żwirku dla kota. Wierzę, że prezent się przyda.

W
Pobierz Kroomka - @lacuna

Kormak Lacheb

Wstał, obróciwszy się w stronę ustępującej Kanc...
źródło: comment_15835395875MGbQsWgUyjrM2C71KROvS.jpg
Achtunkus Tehn'o Kratus I - Lider Technokratycznej Frakcji Republiki

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=

Drodzy senatorzy oraz senatorki. Drodzy mistrzowie Jedi, rycerze Jedi oraz padawani, szanowni Najemnicy oraz Roboty jak i szanowni Obywatele Republiki:

Jedni kandydaci będą twierdzić, że czasy są trudne, inni będą straszyć tyranią oraz wojnami. Obecnie żyjemy w najwspanialszych czasach w jakich Republika mogła istnieć. Jej granice sięgają najdalej, posiada ona największą flotę wojenną oraz osiągnięto największy postęp nauki oraz wiedzy jaki można
Pobierz achtunki - Achtunkus Tehn'o Kratus I - Lider Technokratycznej Frakcji Republiki


...
źródło: comment_1583540699MEXY9RGqDlL6Wyjtdqy8aX.jpg