Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak masz kompleks wykopka przegrywa bądź nie chcesz mi pomóc/udzielić wskazówek to scrolluj dalej ʕʔ
Krótko to opiszę,
Ja i ona po 20 lat, bez żadnych związków w przeszłości
Znajomość 5 miesięcy, regularne i częste spotkania, sama wychodzi z inicjatywą, super nam się rozmawia (w nocy potrafi napisać, dziękuję, fajnie mi się z tobą rozmawiało, spędzało czas)
Rozmawialiśmy subtelnie i wiemy w jakim kierunku zmierza nasza relacja (tak, ku związkowi)
Przytulas na cześć i papa, dotyk w trakcie rozmowy, ocieranie
Nic więcej jak dotąd nie było
No i problem mam taki, że nie chcę jej sobie spłoszyć, że nagle jej jęzor do gęby wpakuję
Więc co robić () zbliżać się bardziej i dać temu rozwijać? Spróbować za łapke złapać albo przytulić tak zwyczajnie? Teraz idziemy na horror do kina XD, może wtedy zainicjować?
no kurła buzi w policzek, usta, muszelke czy tam złapać za ręke raz i czekać czy sama to zainicjuje następnym razem? A może czekać na jej krok?
Myślę, że to ta z gatunku co nie idzie od razu na żywioł, tylko jest cierpliwa. Ostatnio mówiła, że chce żeby nam się udało ()
Jak coś jest nie tak to mówcie, ale nie bądźcie surowi, wreszcie coś mam od życia XD

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: po horrorze idziecie na spacer, odprowadzasz ją do domu, i jak się macie pożegnać i patrzysz głęęęęboko w oczy jakbyś coś tam chciał zobaczyć. a potem podzieje się samo. Jej zmiękną nogi i pierwsza baza zdobyta
CzarnyBarman: Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale żeby zdobyć dziewczynę to musisz zaryzykować ją stracić. Z tego co piszesz masz już za sobą 10-15 randek, więc jest pora na pocałunek w usta. Daruj sobie języczek na początku i na to przyjdzie czas. Jeżeli masz obawy przed tym krokiem to możesz sprawdzić jak reaguje podczas sprawdzenia zapachu jej włosów, zrób to tak aby poczuła Twój ciepły oddech na karku oraz owiń
@AnonimoweMirkoWyznania: pora na zdecydowane działania z twojej strony. Jak dłuzej będziesz czekał to spadnie w końcu jej zainteresowanie i poszuka kogoś innego. Odprowadź ją i przy pożegnaniu spójrz w oczy jednocześnie zerkając na usta i po prostu ją pocałuj. To chyba będzie w tej sytuacji najbardziej naturalne. Tylko ty też musisz czuć, że jesteś zdecydowany i chcesz to zrobić. Dalej pójdzie samo. Nic strasznego. Powodzenia
OP: @wojteksrz tak, zawsze myślę za dużo XD wszystkie te wiadomości czytałem nawet po kilka razy
@BogIstnieje @Akirra @2525 CzarnyBarman Wy uważacie, że to ja powinienem zaatakować pierwszy
@BladeRunner1337 sugeruje bym budował napięcie, bliskość, ale to ona ma jako pierwsza mnie cmoknąć
No i co tu robić? Jestem w stanie zaryzykować ją pocałować, ale tyle czasu już minęło i jeśli faktycznie jej zależy to może jednak ona powinna zrobić kolejny krok?
@AnonimoweMirkoWyznania: ona tego nie zrobi bo ty jesteś facetem i ty masz działać. Laski lubią pewnych siebie i zdecydowany. Może dawać ci jakieś sugestie, być może dawała już wcześniej, a Ty jakimś cudem je przeoczyłeś. Znacie się 5 miesięcy i masz wątpliwości czy się spłoszy? Ja zazwyczaj całowałem się jakoś po 3 randce jak wiedziałem że ta osoba jest dla mnie atrakcyjna i że chcę budować coś więcej. Dla mnie pocałunek
@AnonimoweMirkoWyznania: Pocałuj ją na do widzenia, krotki pocałunek, zakończ go pierwszy. Musisz ustalić kontekst tej znajomosci. Skoro tak wam fajnie razem, to ona CHCE zebys ją pocałował, tylko na to czeka. Jesli tego nie zrobisz, pomysli, ze nie jestes az tak zainteresowany lub ze jestes niezdecydowanym ciapkiem ;)
OP: @Akirra @2525 @Marviellac a więc...
Kino, szturchanie, szeptanie, zerkanie ukradkiem - jak dzieci XD
Jakiś czas przed końcem seansu myślę sobie "albo się uda, albo się spalę"
Szturchnąłem ją, patrzy i mówi "no co chcesz?" i ją przytuliłem WOOOW
No i tak głowa w głowę, potem ja na jej ramieniu (fajna chwila z życia, taka ulga, jakiś spokój, próbujesz o czymś myśleć, ale jednak nie myślisz o niczym no jest