Wpis z mikrobloga

GFRON - A3A #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

Mapa Galaktyki
Karta Postaci <- @Kroomka

Szybkie zasady:
- wpisy OOC (z wyjątkiem deklaracji akcji grupowej) są zabronione i będą usuwane -> OOC na Discordzie Graczy lub moim
- głos zabierają tylko gracze, znajdujący się w tej turze na Yavinie 4
- Do akcji grupowej potrzeba siedmiu zdrowych Jedi przebywających w Akademii (z wyjątkiem członków Rady)
---------------------------------------------------------------------------

Utykający Matestro, krzywiący się z bólu John, trzymający się za ramę Auron. Kruul z politowaniem patrzył na swoją akademicką menażerię. Izaelo musiał dać mocny wycisk wszystkim chętnym, co skończyło się poważnymi kontuzjami u większości jego kilkuset osobowej zakonnej rodziny.

- Jak wiecie, mieliśmy z Izaelo wybrać nowych Strażników - zaczął Kruul. - Sytuacja w Republice jest jednak bardzo napięta, Izaelo został powołany do Rady Bezpieczeństwa pani Kanclerz i lata w tę i z powrotem między Coruscantem i Akademią. Na szczęście wkrótce się to skończy ze względu na rezygnację kanclerz Pryde. Wykorzystamy ten czas jak najlepiej.

Kruul gestem nakazał padawanom zajęcie miejsca na podwyższeniach do medytacji.

- W rozwoju każdego Jedi ważne jest nie tylko to, aby wiedzieć jak ćwiczyć. Odpoczynek jest ważną częścią doskonalenia i nie możecie o nim zapominać. Poświęćcie więcej czasu na odpoczynek i medytację, a pokażę wam technikę, która jest najczystszą emanacją Mocy.

Mistrz podszedł do wyraźnie cierpiącego Kyle'a.

- Moc to życie, a życie istnieje dzięki innemu życiu... - tu Kruul zrobił niezręczną pauzę. - To, co chcę wam powiedzieć, to że mając kontrolę nad Mocą macie kontrolę nad życiem. Również swoim. Wasze ciało polega na Mocy i może być dzięki niemu uleczone.

Kruul położył dłoń na ramieniu Kyle'a. Padawan zamknął oczy, a grymas bólu z jego twarzy stopniowo schodził.

---------------------------------------------------------------------------

Do niedzieli 08.03 do godziny 21:00 wszyscy przebywający na Yavinie 4 mogą wybrać swoją aktywność w Akademii w następnych dniach.
lacuna - GFRON - A3A #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

Mapa G...

źródło: comment_1583602499hCijuSMdOBFWYxxXKVkQhM.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mistrz Aqumulus Coll

Co ten James najlepszego narobił... a taki porządny mistrz był, zawsze "niech moc będzie z Tobą" mówił... przebileś mi serce James, zranileś do żywego, byłeś dla mnie jak brat. Te wszyskie wspolne treningi, te wycieczki w góry, ten alpaki łyk i dyskusje po świt w jaskini. Echhh.

Jedno mi nie daje spokoju. Jakim cudem ty ich wyleczyleś draniu? Tylko mistrz Spectrum miał taką moc. Czy... czy to możliwe zdobyć