Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam miruny, jestem w trakcie szukania pracy w moim kierunku, ale niestety nie jest to takie łatwe i przez najbliższy 2-4 tygodnie prawdopodobnie nie uda mi się nic znaleźć (a może nawet dłużej). W związku z tym chciałbym znaleźć jakąś pracę na te najbliższe dni. Zależy mi na umowę z max 3 dniowym okresem wypowiedzenia.I tutaj mam pytanie, bo może ktoś miał podobną sytuację, czy jest jakiś rodzaj umowy, który mógłbym w każdej chwili wypowiedzieć bez żadnych skutków negatywnych? Lepiej iść i mówić w danej firmie w otwarte karty, że chcesz gdzieś popracować dopóki nie odezwie się firma z branży kształcenia, czy po prostu powiedzieć, że zależy mi na krótkim okresie wypowiedzenia i coś wymyślić. Myślałem nad czymś typu #kasjer #magazynier #callcenter Nie mam jakichś ogromnych wymagań, jestem studentem i chcę poniekąd zachować płynność finansową.
#pracbaza #szukampracy #praca #bezrobocie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Poszukaj w agencjach pracy. Kiedyś pracowałem w ten sposób dorywczo, agencja wrzuca informację np. na FB że na dany dzień potrzebują w firmie X kogoś na kasy, dzwonisz do nich i "rezerwujesz" sobie termin, przychodzisz do pracy (zapewniali wstępne szkolenie). Było to na umowę zlecenie, ja korzystałem z agencji No-Problem (działają na pewno w Trójmieście i Szczecinie).