Wpis z mikrobloga

No więc tak
Oczywiście wyszłem za późno i się spóźniłem ale no byłoby baaardzo dziwne gdybym tego nie zrobił xd
Mało ludzi jakoś strasznie było nawet pomimo tego że weszłem 20 minut po czasie to lud dalej był zajepisty ;O
Chociaż jak już weszłem to dość szybko się stępił ;/
Eh jakbym przyszedł na czas to bym miał ładny lód przez długo
Chociaż nwm czy to dobrze by było do końca bo mam straaaaasznie tępe łyżwy i na takim śliskim lodzie się słaaabo 3mają xd
No nvm
Ogólnie to było zajebiście mi się jeździło fajnie i wgl pomimo że miałem obawy iść bo nie wyspałm się dzisiaj mocno i wczoraj i przedwczoraj ;///
No ale fajnie ładnie zapapieżałem i gites
Aaaa no i gurwa
Jak szłem to było mi tak dziwnie że ten plecak jakiś taki lekki podejrzanie no ale to zignorowałm
No i się okazało że nie wziąłem pićq \\;
Chciałem kupić w automacie ale no gurwa 3cbl za pół litra żywca #!$%@? to ich chyba pojaniepawliło coś mocno
Żeby to chociaż była jakaś Muszynianka czy coś a nie taki szajs
Miałem obawy że nie dam rady i zmiękne i kupię ale wygrałm garbate nosy na mn nie zarobiły i ogólnie nie było tak źle jak myślałem że bdz #wygryw
Nwm ogólnie to woda pitna powinna być za free w miejscach ##!$%@?
Co by tu jeszcze
Aaaa znowu w radio leciało najgorsze co przydarzyło się polskiej muzyce czyli dejwid zsiadło
tylko nie w czułe miejsce
Tylko nie w siusiaka
#!$%@? mam piosenki
Do ryja sb sram

Czy jakoś tak no co za ujowy text i ogólnie piosenka
Tzn nwm wsm czy to jego ale brzmi jak on
No ale była też señorita i jeszcze taka jakaś którą lubię ale nwm jak się nazywa więc fajnie
No i last christmas xd
A no i normalnie zawsze w połowie przerywam na chwilę jazdę żeby pójść się napić i wydmuchać nosek a teraz nie miałm pičq więc nie poszłem i od wejścia aż do końca ślizgawki sb zapapieżałem bez zatrzymania fajn
No chyba że liczyć takie sekundowe jak zmieniam kierunek z przòd na tył bo drewno jestem i nie umiem tak ładnie płynnie e biegu ;/
Nwm ogólnie moja jazda nieprzodem ssie pauke mocno
Najgorzej że nie mam oczu z tyłu głowy i muszę łeb przykręcać co chwila to w jedną to w drugą stronę i skanować teren bo jakbym cały czas trzymał np w lewo to nie widziałbym co się dzieje z prawej i ktoś pewnie by mi się w końcu wpapieżył w tor jazdy ;/
Czemu ludzie to robią
I czemu się nie rozglądają sami
Ja przy każdym manewrze sprawdzam czy nie zajadę komuś drogi czy cokolwiek a ludzie mają na to #!$%@? i a to się nagle zatrzymają a to gwałtownie zmienią kierunek jazdy bez ostrzeżenia no gurwa grrrrr
Nwm to już chyba serio tyle póki co UwU

#lyzwowpis #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #coolstory #truestory #chodtokowypamientniczek
Chodtok - No więc tak
Oczywiście wyszłem za późno i się spóźniłem ale no byłoby baaa...

źródło: comment_158369916142PZgzWwQR8eF7z4LdUF9k.jpg

Pobierz
  • 4