Wpis z mikrobloga

Mirki szybkie #pytanie dotyczące #hosting. Mam wykupioną domenę na domeny.pl, chcę ją transferować gdzieś indziej więc poprosiłem ich o kod authInfo. Dostałem taką wiadomość(pic rel). Czy mogą faktycznie żądać tej kasy? Poczytałem trochę że oni lubią utrudniać uzyskanie kodu z wiadomych przyczyn, stąd moje pytanie czy czasem nie kombinują czy faktycznie jest to legitne.
#pytaniedoeksperta
Baartooo - Mirki szybkie #pytanie dotyczące #hosting. Mam wykupioną domenę na domeny....

źródło: comment_1583760007JpzRzeO18ZAEAwQmN5dRar.jpg

Pobierz
  • 6
@Baartooo: Jak najbardziej to niestety jest legalne i możliwe. Kara za rejestracje domeny u gunfo-rejestratora. Powiedz gdzie chcesz przenieść to oszczędzę ci podobnych akcji w przyszłości. Poczekaj z tą domeną aż będzie jej odnowienie, odnów na kolejny rok w niepromocyjnej cenie i wtedy wystąp o wydanie kodu.
@Baartooo: Poczekaj najlepiej i za rok przenieś po pierwszym normalnym odnowieniu. Tylko nie kombinuj z nieprzedłużaniem domeny licząc na jej rejestrację w innym miejscu bo po pierwsze to będzie trwać długo zanim zostanie ona uwolniona a po drugie na bank będzie przejęta przez firmę parkującą która ci dowali rachunek na minimum 300-600zł