Wpis z mikrobloga

fajny ma głos, fajny mastering, fajnie to brzmi, fajny bicik. Ale te teksty to jest taka żenada dla 12 letnich dziewczynek... :c
Najlepiej jakby nawijała po angielsku to bym kminił 5/10

streszczę tekst:

No #!$%@?łam sie w chadzie który rucha pół miasta i mnie zostawił KTO BY SIE SPODZIEWAŁ OJOJ
I teraz słucham se smutnej muzyki na spotify i pisze żale w postach na fb XD

No dosłownie kalka #!$%@? 14 latki.

Ale oczywiście dobrych chłopaków normalnych odrzuca, bo ona chce swojego maczo co będzie ją bił XD, o tym nawijała w jakimś innym kawałku, ale nawet nie chce mi się wsłuchiwać i szukać tego.

wiem, że nie powinno się oceniać po wyglądzie, ale ona w sumie przypomina mi taką horny 14 letnią sukę z kilkoma kg za dużo co chodzi ze starszymi chłopakami i ma borderline i potem płacze. Coś podobnego jak alternatywki, wszystkie z ryja podobne.

W "szampanie", jej największym hicie jest wers, że ktoś coś o niej gada, a ona ma #!$%@?, taaaa, tak bardzo pewnie jak te wszystkie alternatywki na hejt mają #!$%@?, a potem się tną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W "cząstce" nawija "zabierz mnie na kawe" o Ty #!$%@? babo roszczeniowa, jak Ci na nim zalezy to nie zabierzesz go już, bo to ujma dla Twojej kobiecej dumy tak? ja #!$%@? zajeb się.

Jeszcze widać kompleksy w "Siebie zapytasz" nawija coś w stylu "no nie patrz się na mnie lol, pójde sobie ok, nie ma sprawy, tak będzie lepiej."

Serio pani Sanah znajdź se ghostwritera, bo jak się nie ma 12-16 lat i cipy to nie da się tego słuchać nawet, a co dopiero się utoższamiać.

#risottoniesiemuze #sanah #polskamuzyka #risottonienawidziludzi
r.....y - fajny ma głos, fajny mastering, fajnie to brzmi, fajny bicik. Ale te teksty...
  • 2