Wpis z mikrobloga

@sprzedafcaMakaronu: każda z powyższych będzie bardzo dobrym wyborem, ja postawilem na MX2 i nie żałuje - polecam, bardzo wygodne. Szczególnie że czasem mam laptopa obok jako trzeci ekran i korzystam z logitech flow (podział ekranu po wifi). Ogólnie jest bardzo wygodna, bateria trzyma około miesiąca. Infinite scrool tez się przydaje jak czlowiek się przyzwyczai ;)
@sprzedafcaMakaronu: G602 ma problem ze scrollem. Po kilku miesiącach zaczął wariować. Niestety zgubiłem paragon i producent nie uznał gwarancji, myszka do kosza. Na YT jest mnóstwo filmików potwierdzających, że jest to wada konstrukcyjna. Od jakiegoś czasu Logitech przyjmuje myszki do wymiany wadliwego elementu, jednak musisz posiadać paragon/fakturę. Myszka jest wspaniała, jedna z najwygodniejszych jakie posiadałem. Jednak usterka jest pewna, więc zatrzymaj dowód zakupu (aktywacja na stronie producenta nie jest respektowana). Ostatnio
@sprzedafcaMakaronu nie widzę zasadności dyskusji na ten temat. Moim zdaniem wybór myszki do takich zastosowań jest mocno subiektywny czyli wielkość waga i przyciski funkcyjne których faktycznie będziemy używać.