Wpis z mikrobloga

Szukasz szybkiego hostingu?
Na początku roku wymieniliśmy serwery. Przeczytaj na blogu nazwa.pl, jak porównaliśmy szybkość ich działania z serwerami innych firm hostingowych. Sprawdź jakie wyniki osiągnęli testowani usługodawcy i przetestuj sam szybkość działania WordPressa na hostingu, z którego korzystasz.

I małe #rozdajo

Spośród plusujących do piątku do godziny 12:00 wybierzemy 10 osób, które otrzymają za darmo na rok pakiet Hosting Cloud Basic! Pozostali otrzymają od nas roczne licencje na usługę Cloud Backup do archiwizacji danych z komputera z Windows!

#hosting #nazwapl #wordpress #cloud #backup #serwery
nazwa_pl - Szukasz szybkiego hostingu?
Na początku roku wymieniliśmy serwery. Przecz...

źródło: comment_15838348966uWoTdHv2tQLja1qiVTA2I.jpg

Pobierz
  • 67
@nazwa_pl: no i co z tego że lokalnie generujecie stronę nieco szybciej, skoro wasza kolokacja jest w marnym miejscu:

z ATMANa:
ping home.pl
PING home.pl (212.85.96.183) 56(84) bytes of data.
64 bytes from cloudserver000183.home.pl (212.85.96.183): icmpseq=1 ttl=59 time=1.09 ms

ping nazwa.pl
PING nazwa.pl (77.55.124.100) 56(84) bytes of data.
64 bytes from nazwa.pl (77.55.124.100): icmp
seq=1 ttl=58 time=10.7 ms

z Orange:
ping home.pl
PING home.pl (212.85.96.183) 56(84) bytes of data.
64
@nazwa_pl: co tacy tajemniczy jesteście? Nie możecie po prostu podać wyniku?

Moje średnie wyniki w teście bez bazy:
nazwa.pl - 0,24s
linuxpl.com - 0,37s
home.pl - 0,78s
dhosting.com - 1,26s
@Lychguard: pracuje w Rzeszowie dla nazwa.pl i jest świetnie. Super atmosfera, dobre pieniądze wszystko na umowie i ma czas a nie tak jak u innych firm na tym rynku. Polecam!
Nie wiesz to się nie wypowiadaj! Pewnie Cię zwolnili bo spałeś w robocie!:D
@Lychguard: Ja pracuje od dwóch lat wiec nie znam z opowieści tylko doświadczenia, wątek jest o najszybszym hostingu i ja tam się cieszę bo swoją "cegiełkę" dorzuciłem przy pracach i teraz widać efekty.
EOT
Ja pracuje od dwóch lat wiec nie znam z opowieści tylko doświadczenia, wątek jest o najszybszym hostingu i ja tam się cieszę bo swoją "cegiełkę" dorzuciłem przy pracach i teraz widać efekty.

EOT


@Gutmans: No to co robisz żebym mógł zweryfikować twoją wiedzę?!