Wpis z mikrobloga

Japier*ole, o ile jestem w stanie zrozumieć zamykanie placówek szkolnych, kin, teatrów - czyli miejsc, gdzie faktycznie spotyka się duża ilość osób z przeróżnych warstw społecznych oraz w przeróżnym wieku. O tyle naprawdę, nie pojmuje totalnie, zawieszania jakichkolwiek sportowych rozgrywek czy też nawet (bo już w niektórych polskich klubach podjęto takie decyzje) zawieszenia odbywania jednostek treningowych. To jest naprawdę chore...
Ku*wa mać: piłkarze, siatkarze, piłkarze ręczni - ogółem - sportowcy, są osobami posiadającymi wręcz wzorcowo 'wyglądające' organizmy, dodatkowo są młodsi i zwyczajnie silniejsi od tych, których tak naprawdę koronawirus jest w stanie dotkliwie 'zranić'.
Jedyną słuszną decyzją jeśli chodzi o rozgrywki sportowe, jest rozgrywanie zawodów bez udziału publiczności. Nie żadne zawieszanie rozgrywek, naprawdę - to może wywrócić światowy sport do góry nogami, a koronawirus w obecnej skali tejże epidemii - w moim mniemaniu nie jest powodem by tak się stało. #koronawirus #polska #sport #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
@Centrumfutbolu:

piłkarze, siatkarze, piłkarze ręczni - ogółem - sportowcy, są osobami posiadającymi wręcz wzorcowo 'wyglądające' organizmy, dodatkowo są młodsi i zwyczajnie silniejsi od tych, których tak naprawdę koronawirus jest w stanie dotkliwie 'zranić'.


to fantastycznie, ale to nie znaczy że nie zarażają innych
  • Odpowiedz
@Centrumfutbolu: pisałem chyba post wcześniej - wszystko co organizuje Małopolski Związek Piłki Nożnej - do końca marca nie wystartuje, ale zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, wg mnie słusznie, nawet jak chodzi tam mniej niż 100 osób
  • Odpowiedz
Kuwa mać: piłkarze, siatkarze, piłkarze ręczni - ogółem - sportowcy, są osobami posiadającymi wręcz wzorcowo 'wyglądające' organizmy, dodatkowo są młodsi i zwyczajnie silniejsi od tych, których tak naprawdę koronawirus jest w stanie dotkliwie 'zranić'.

Jedyną słuszną decyzją jeśli chodzi o rozgrywki sportowe, jest rozgrywanie zawodów bez udziału publiczności. Nie żadne zawieszanie rozgrywek, naprawdę - to może wywrócić światowy sport do góry nogami, a koronawirus w obecnej skali tejże epidemii - w moim
  • Odpowiedz
@Centrumfutbolu: piłkarz Hanoweru z koronawirusem. Nawet jak on sam przejdzie go dobrze to może zarażać osoby z którymi ma kontakt. Tak ciężko to zrozumieć, że lepiej zapobiegać niż leczyć?
  • Odpowiedz