Wpis z mikrobloga

tylko ja jestem idiotą i jak w #!$%@? osób wraca to ja sobie zostaję i siedzę w #lublin zamiast wracać na chate? W szafce nie mam czipsów i batonów, jedzenia mi starczy na 3-4 dni i generalnie gituwa, potem skoczę na szybko do lidla i znowu tydzień na chacie. A Ci debile jadą do swoich wsi i zaraz będzie wysyp w Kamykach Górnych xD później będzie taki płakał bo mame pod respiratorem

#umcs #koronawirus #studbaza
  • 8
zrobić kwarantannę


@oreze: wiesz czym jest kwarantanna? Wg. Ciebie pracujący ludzie mieliby przez 2 tygodnie dostawać 80% wypłaty od ZUSu? Przecież oni by splajtowali w 2 dni
@carver: ja mówię o studentach cały czas XD na początku nie było tagu, ale edytowałem.

Po pierwsze, jak wracają do domu, to znaczy, że nie pracują. A jak pracują to nie wracają do domu. Co to zmieni jak posiedzą tu 2 tygodnie i dopiero potem wrócą do domu? Mogli się przez ten czas zarazić, tak to przynajmniej im przejdzie/wykryją to i będzie gituwa. Ale nie, lepiej wrócić do domu i zarażać
@carver: Co do wypłaty ZUS , to jeżeli zamkną sklepy, kurierka i wiele prywatnych firm przestanie działać, to oczywiście że będą płacić. Mi kompletnie nie widzi się 14 dniowa kwarantanna domowa , ale z całą pewnością ZUS wypłaci jak za l4