Wpis z mikrobloga

#wierzawpana #bogwszechmogacy #filmchrzescijanski #jezusa

( ͡º ͜ʖ͡º) W tym pięknym dniu serdeczne życzenia, dużo radosnych chwil.

Przez dwa tysiące lat wszyscy ludzie, którzy wierzą w Pana oczekują i obserwują, aby powitać powrót Pana na białym obłoku, zostać pochwycony i wejść do Królestwa Niebieskiego. Ale Pan Jezus powiedział: „Oto przychodzę jak złodziej”. (Objawienie Jana 16:15). „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienie Jana 3:20). W jaki sposób te wersety wypełniły się, jaki sposób Pan powrócił? [] ( ͠° °)

Bóg Wszechmogący mówi : „Przyjście Jezusa do świata człowieka rozpoczęło Wiek Łaski i zakończyło Wiek Prawa. W dniach ostatecznych Bóg ponownie stał się ciałem, i kiedy stał się ciałem, tym razem zakończył Wiek Łaski i rozpoczął Wiek Królestwa. Wszyscy, którzy przyjmą drugą inkarnację Boga, zostaną wprowadzeni w Wiek Królestwa i będą w stanie osobiście zaakceptować Boże przewodnictwo. Chociaż Jezus wykonał wiele pracy wśród ludzi, to jedynie wypełnił dzieło odkupienia całej ludzkości i stał się ofiarą za grzech człowieka, ale nie wyzwolił go od całego zepsucia.

Pełne uwolnienie człowieka od wpływu szatana wymagało nie tylko przyjęcia przez Jezusa grzechów człowieka jako ofiary przebłagalnej, ale także wymagało od Boga, aby wykonał większe dzieło, by całkowicie uwolnić człowieka od jego usposobienia, które zepsuł szatan. I tak, kiedy grzechy człowieka zostały mu przebaczone, Bóg powrócił w ciele, aby wprowadzić człowieka w nową epokę, i rozpoczął dzieło karcenia i sądu, które wynosi człowieka do wyższej rzeczywistości. Wszyscy ci, którzy podporządkowują się Jego panowaniu, odniosą pożytek z wyższej prawdy oraz otrzymają większe błogosławieństwa. Będą prawdziwie żyć w świetle oraz zyskają prawdę, drogę i życie”

(σ ͜ʖσ)Proszę obejrzeć : Film chrześcijański | „Zabójcza Niewiedza” Jak zażegnać ignorancję i powitać Pana (Zwiastun)
wojciechas - #wierząwPana #BógWszechmogący #Filmchrześcijański #Jezusa 
 
( ͡º ͜ʖ͡º...