Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: a nauczyli cie #!$%@? czytac ze zrozumieniem napisalem niepotwierdzone info i napisałem że tak slyszałem i czy ktoś cos takiego slyszał, a nie mówie ze tak jest i trzeba sie zamykac w #!$%@? piwnicy. #!$%@? kto tu sieje panike już #!$%@? pytac sie nic nie można w dodatku na portalu ze smiesznymi obrazkami gdzie 3/4 osob i tak sobie z tego kreci ostrą bekę (ja też w innych postach)
@Maticwaniak: Więc powtórzę pytanie - skoro to niepotwierdzona informacja, to dlaczego dalej puszczasz ją w eter? Takie zapytania jak Twoje czy "NIEPOTWIERDZONE informacje od siostry sąsiadki mojego wujka, która to pracuje w szpitalu i mówiła, że osoba z koronavirusem stała się zombiakiem!!!!111oneoneone" wzbudzają w społeczeństwie niepotrzebny niepokój i strach. Ktoś Twój wpis źle przeczyta albo zinterpretuje, przekaże dalej i rano z mikroblogu dowiem się, że Poznań został zrównany z ziemią przez
@mroznykasztan: to juz problem idioty co nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Ja tylko zadalem pytanie bo moze ktos tutaj pracuje w wojsku i jest w stanie to potwierdzić. Czy ja panikuje pytając czy ktos panikuje czytając bo nie zrozumiał?