Wpis z mikrobloga

Zacząłem stosować w praktyce rady z książki " How to be 3% man" I randkowanie stało się łatwiejsze. Polecam
Do rzeczy.
W ostatnim miesiącu byłem na łącznie 8 spotkaniach z 3 kobietami. I pozwalałem im gadać całe spotkania zadając tylko pytania i podtrzymując rozmowę. Siadałem, uśmiechałem się i starałem się czerpać przyjemność z tego co opowiadają. Nie robiłem nic więcej, żadnych prób kontaktu, żadnych dwuznacznych tekstów, żadnych prób pocałunków itd. Nic. Prawie po każdej randce dostałem poztywny feedback. Wszystkie kobiety same inicjowały cały kontakt wystarczyło tylko robić ostatni krok albo mówić tak. Wszystkie są chętne na kolejne spotkania. Kiedyś bym się irytował, że tyle gadają o sobie.

Nie jestem jakimś chadem bo mimo , że uważam się za 8-9/10 to jakby społeczeństwo tego nie dostrzegało. Ilość par też jakbyś przeczy temu twierdzeniu ale #!$%@?ć to.

#tinder #randkowanie
  • 8
@farbenka: To nie tak, że to była jakas super manipulacyjna strategia. Skupiałem się po prostu na tym, żeby być tu i teraz. Nie błądzić gdzieś myślami. I czerpać przyjemność z tego co mi opowiadają. W przeszłości bardziej skupiałem się chyba na tym żeby jakoś dobrze się sprzedać na spotkaniu itd. Sądzę, że z 15-30% było mojego gadania w tych wszystkich spotkaniach.
@Olek007hp: Ciężko to skrócić, bo autor kreśli całe podejście do związków i rankowania. Polecam przeczytać i to parę razy. Do tego Models by Mark Manson. To dwie najlepsze książki w tej tematyce.

Rady które wykorzystałem i które działają świetnie dla mnie:
- część kobiet nie uzna Cię za atrakcyjnego, jeżeli jesteś w ich oczach poniżej 5/10 nie zmienisz tego, szkoda tracić czas na takie
- krótkie umawianie się na randkę, bez