Wpis z mikrobloga

I gdzie sie szczury studenciaki medycyny pochowaliscie jak jestescie potrzebni?
Elita inteligencji do kuja wafla.
Tak wyksztalciuchy cisnely beke z terytorialsow a sami za grosz honoru ani odwagi nie maja.
A teraz wlasnie Wojska Obrony Terytorialnej z ktorego sie nabijaliscie, paprochy, pomaga w opanowianiu epidemii narazajac zdrowie dla nas wszystkich.
A obejszczane studenciaki siedza pokitrane gdzies po norach bo przeciez nie beda sie poswiecac dla kraju z dykty.
Haaaaa tfu na was obszczymurki!

#koronawirus #studbaza #medycyna #wot
  • 60
  • Odpowiedz
@Volter23: ktos im wybieral kierunek na sile?
Jak idziesz do szkoly wojskowej to liczysz sie z tym ze w czasie wojny idziesz na front.
Jak idziesz na medycyne to licz sie z tym ze bedziesz pomagal w zwalczaniu epidemii.
Jak idziesz na piekarza to upieczesz chleb.
  • Odpowiedz
@Borciuch: Chodź, dołącz do szpitala. Nie brakuje tylko wykształconych medycznie ludzi, ale też takich, którzy będą opiekowali się chorymi, karmili ich, sprzątali ich gówna. Gdzie jesteś, obszczańcu bez honoru i odwagi?
  • Odpowiedz
@loman_alchemik: szykuje sie na zmiane przy sprawdzaniu temperatury i wypelnianiu ankiet. Po 6 godzinach snu w baraku. A ty zasrancu bez szkoly co robisz? Pewnie czaisz sie pod lidlem zeby wykupic caly papier toaletowy paprochu?
Ewentualnie siedzisz w piwnicy u mamuni i #!$%@? hopsztosy na internecie.

I nikt mi za to nie placi parowko.
  • Odpowiedz
nie.


@Borciuch:

Tak. PiS atakował studentów w wiadomościach zniżając się tak niskich praktyk jak wykorzystywanie zdjęć z misji w egzotycznych miejscach jako dowód na wakacje studentów )

Nie za bardzo ogarniasz rzeczywistosc co? Czy rzad prosi o pomoc dla politykow? Czy obejszczane studenciaki maja latac po karme dla Jarka kota?

Nie. Maja zajac sie pomoca spoleczenstwu, co beda przysiegac jak skoncza studia.


Chyba Ty. Po pierwsze- przysięga po studiach. Po drugie-
  • Odpowiedz
@Borciuch: oglądam netflixa i cieszę się, że udało mi się w końcu mniej-więcej odespać po całym tygodniu stresu w szpitalu, który na zarazę jest przygotowany, jak Polska na Blitzkrieg. Siedzę z narzeczoną i mam nadzieję, że nie zawlokłem COVID-19 do domu i jej nie zarażę. Mamuni nie widziałem już miesiąc i długo jej nie odwiedzę. Jako że sama jest schorowana, w dodatku mieszka z 2 małych dzieci i opiekuje się starszym
  • Odpowiedz
@Borciuch: A Ty nie masz pojęcia, co się dzieje w szpitalach, ale najłatwiej jest zacząć srać w internecie na wszystko wokół. Zamiast się zjednoczyć i walczyć wspólnie drzesz mordę.
Edit: Zapomniałem dodać epitetu, więc pewnie nie zrozumiesz mojej wypowiedzi. Nie mam takiego ich zasobu, jak taki margines społeczeństwa, jak Ty, więc wyręcz mnie, wybierz najbardziej obraźliwy, jaki znasz i odnieś do siebie w moim imieniu. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@Borciuch: To, że ktoś jest wykształcony w danej dziedzinie nie powinno oznaczać żadnego przymusu. A nawet jeśli obrać by Twój tok myślenia, to studenci nadal NIE SĄ lekarzami. Jak już pisałem, to nadal cywile bez zawodu. Nie wszyscy wiedzą co robią, a wysyłanie ich do pracy przy epidemii zagrażałoby nie tylko im ale również pacjentom.
  • Odpowiedz
@Borciuch #!$%@? dzbanie.

Wyzywasz człowieka który leczy ludzi i ryzykuje zdrowiem swoim i narzeczonej? Który traci kontakt z rodziną przez pracę? Tak walczysz o lepszą Polskę? Idź #!$%@? jebnij głową w ścianę a potem do dentysty bo echo zęby wybije.

6 h snu w baraku bohater xdddd lekarze w sporej części to by by byli wdzięczni za takie luksusowe warunki na co dzień xDdd, I przypominam- wolontariat u studentów medycyny to nic
  • Odpowiedz
I gdzie sie szczury studenciaki medycyny pochowaliscie jak jestescie potrzebni?


@Borciuch: i dobrze robią. Rząd #!$%@?ł lekarzy a na front chce wrzucić ludzi bez doświadczenia? #!$%@?ć pis prądem.
  • Odpowiedz
@Borciuch: jakieś fikołki chcesz jeszcze błaźnie porobić? Poczekaj do nocy to ze starym w łóżku będziesz robił fikołki XD tfu ci na ryj lewaku
  • Odpowiedz
@Borciuch: Jak się będzie ciebie pytać rekruter czy chcesz iść w niemiecką linię, czy w rosyjską, idź w rosyjską. Rekruter może naciskać, ale bądź nieugięty i idź w rosyjską.
  • Odpowiedz