Wpis z mikrobloga

@kanapka_z_keczapem: No i z tego co co zauważyłem takie wnioski wyciągają (suma różnich wniosków po różnych osobach, to nie są pogloądy która ma jedna osoba jednocześnie):
- koronawirus nie istnieje
- państwowy rząd robi zamach na wolności obywatelskie
- to jest spisek Ż... (wiadomo kogo)
- to jest spisek koncernów farmaceutycznych
- rząd chce skonfiskować oszczędności w banku bo nie ma pieniędzy.
Pytanie hipotetyczne: Jak epidemia zabijałaby 10% ludzi zarażonych w sytuacji takiej jak teraz, a szczepionka zabijałaby 2% ludzi, to zostałaby ona wprowadzona?
@liberum: Źródło? I to takie tradycyjnie chrzanienie o "zwiększa". Zwiększa o ile i w jakich warunkach? Bo jak sprawia, że po tym jak ktoś na mnie kichnie CV złapię na 75% zamiast 70% to z takim zwiększeniem to można się schować.
@kanapka_z_keczapem nie tylko szczepionki, mam nadzieję że będą odmawiać leczenia w szpitalu. Przecież jak wiadomo lekarz bo lekami karze i gówno się zna, takie choroby trzeba po prostu przechorowac i wspomagać się witamina C i innymi tego typu.
Także wierzę, że nie odejdą od ideologii i będą się sztywniutko trzymać zaleceń swoich idoli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kanapka_z_keczapem: a już mówiłam i chyba nawet gdzieś pisałam o tym na wykopie, jak były początki wirusa, że antyszczepy mają w końcu namacalny przykład jak wygląda brak szczepionek, bo do tej pory szczepionki padły ofiarą własnego sukcesu i ludziom się zapomniało, jak to jest, kiedy choroby sobie szaleją w najlepsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pewnie ci sami #!$%@?ą robić zapasy na 4 tygodnie i będą pierwsi po