Wpis z mikrobloga

@Vel_Makarena: Dziękuję za linki. Ja posiadam Bao od dwóch lat i zdecydowałem, że nie będę robił papierów, ale może zmienię zdanie. Podobno nie jest to bardzo drogie i trudne a można legalnie nadawać wśród radioamatorów, co mnie trochę "kręci", czego niestety mój krąg znajomych nie "podziela".
@Laszl0: widzę jesteś w takiej sytuacji jak ja. Też początkowo kupiłem baofenga, potem doszła jeszcze Motorola a ostatnio Yaesu. Póki co nie zebrałem się żeby zdać egzamin. Aczkolwiek coraz bardziej się do tego przekonuje. Mój krąg również kompletnie tego nie rozumie i nie podziela. Klasa maturalna technikum i każdy znajomy mówi tylko 'oj ty i te twoje skrzynki z antenkami, przecież telefon masz' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vel_Makarena: Dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie. Szczerze to jestem całkiem dobrze przygotowany. Tak jak ty siedziałem dużo w egzaminach a pytania i odpowiedzi znałem praktycznie na pamięć. COVID-19 ucichnie to wezmę się za to ponownie.
I o ile literowanie międzynarodowe i polskie umiem bez zająknięcia to kody Q muszę jeszcze dużo potrenować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Laszl0: Trza się brać za ten egzamin :D