Wpis z mikrobloga

@Maciasgru: Dzięki, czyli pewnie miałeś kontakt z kimś kto już był zarażony/ktoś w pracbaza jest zarażony. Czyli to gówno grasuje już po ulicach. Dzięki, trzymaj się i zdrowia!
  • Odpowiedz
  • 919
Sytuacja wygląda tak że jestem całkowicie odcięty od wszelkiego kontaktu. Nikt do mnie nie wchodzi i ja nie mogę nigdzie wyjść. Jedzenie i leki dostaję "pod drzwi". Kontakt z lekarzem i pielęgniarkami mam telefoniczny.
  • Odpowiedz
@rafxyz44: Zrobili bo już to się rozniosło. Nawet lekarze nie pytają o to czy się było zagranicą, czy miało sie kontakt. Tylko pytają się o objawy i na tej podstawie decydują. Takie wytyczne wczoraj moja starsza w poz-ie dostała.
  • Odpowiedz
  • 160
@Maciasgru pamiętaj że jak przeżyjesz pierwsze 14dni od pierwszy objawów to dalej nie ma co dygać. Ja przechodzę mild symphtoms ale nikt mnie nie chce nawet zbadać bo u mnie już nawet takich przypadków nie testują tylko kaza siedzieć w domu bo to na serio nic ciężkiego dla młodego zdrowego faceta.
  • Odpowiedz
  • 768
@aagaatkaaa oddział został zamknięty, wszyscy z którymi miałem kontakt w pracy zostają w domu na 2 tygodnie. Ale to decyzja firmy. GIS objął kwarantanną rządowa tylko moją żonę i dziecko.
  • Odpowiedz