Wpis z mikrobloga

@grave: efebofilią ok, z szacunku do ofiar, pedofilia to np. gwalty na malych dzieciach - osobiscie za czyny pedofilskie ucinalbym jaja albo stosowal kare smierci.

Nazywanie pedofilami kolesi z #prokuratorboners co wrzucaja zazwyczaj 16 - 20 latki


Prosze cie

Jak ktoś patrzy na zdjecia 15stek przez pryzmat seksu czy ostrzejszych fantazji to moze widzi kontrowersje, ale rownie dobrze moglbys powiedziec zakazmy w internecie zdjec ubranych ludzi do 18 roku zycia bo
@przegraIem_zycie posłuchaj każdy ma inne poczucie estetyki. Dla jasnosci nie mam problemu z większością wstawek na tagu #prokuratorboners, natomiast w tym przypadku bardziej dziewczyna przypomina mi dziecko niż kobietę czy nastolatkę i to dlatego spuszczanie się do tej foty wydaje mi się to niezdrowe :)
@grave: ale co konkretnie wydaje ci się niezdrowe, staje ci jak na nią patrzysz i masz poczucie winy?

W psychologii jest coś takiego jak projekcja, poczytaj sobie moze to to. Cumple porównywali sobie tylko urodę do popularnej na tagu Roxie Carbon, Julia też byla kiedys popularna #juliawroblewska, nie bylo mowy o ruchaniu wiec moze cos z toba nie tak jest

Jaki mialby byc inny powod
@przegraIem_zycie studiowałem psychologię, wiem czym jest projekcja, natomiast Twoja próba wmówienia mi, że posługuje się tym mechanizmem obronnym jest śmieszna. Ja natomiast na Twoim miejscu zainteresowalbym się terminem hebefilia. Poczytaj, doucz się
@przegraIem_zycie w miarę precyzyjnie przedstawiłem Ci mój punkt widzenia. Nie jestem bialorycerzykiem-zamordystą sam przeglądam ten tag i 99% zdjęć przedstawia młode dziewczyny, które wyglądają seksownie i kobieco, nie widzę w nich dzieci. Na tym zdjęciu po prostu wygląda według mnie na 13 lat, bardzo dziecinnie i podniecanie się jej urodą dla mnie jest niepokojące